Eksperimenti gjenetik tmerron qytetin kinez

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Eksperimenti gjenetik tmerron qytetin kinez

Mesazh  xxxadixxx prej 09.06.12 15:17

Vallė ē'tė jetė kjo kafshė e dalė nga laboratoret mjekėsore nė Xinxiang, provincėn Henan nė Kinė?

E kanė quajtur tė ngjashėm me derrin, por po ta shohish nė pjesėn e pasme kur ikėn duket si njė mini kalė Poni apo dhe qen.
Por ajo qė ėshtė e sigurt, ėshtė se qyteti nė tė cilėn kjo monstėr laboratorike ka dalė ėshtė tmerruar. Ata shprehen se vetėm pėr nga lėkura mund tė jetė njė derr gjenetik por qė eksperimenti nuk ėshtė bėrė si duhet, por ka dėshtuar nė njė fazė.
Por policia thotė se nė fakt ėshtė njė qen race me origjinė kineze dhe quhet qen me kreshtė dhe pa qime i cili ėshtė shumė i shtrenjtė.

"Ky ėshtė padyshim njė qen, dhe mjaft i shtrenjtė," tha njė zėdhėnės.
Ėshtė njė racė e ēuditshme e cila hyn nė garė pėr qenin mė tė shėmtuar nė botė


avatar
xxxadixxx

185


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershednetje

Mesazh  netaa prej 11.06.12 17:11


KJo diteh ēdo gje qe bene dora e njerzeve nuk mund te jete perfekte, por gjithsesi vete Kina eshte nje vend ku ka ēudira , shpresoj qe apokalipsi mos te jete i vertet ku favorizon racen e verdhe.

avatar
netaa

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi