Aienet ekzistojne

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Aienet ekzistojne

Mesazh  clee prej 09.06.12 13:05


clee

58


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aienet ekzistojne

Mesazh  Gabriel prej 09.06.12 16:03

Stephen Howking esht Astrofizikanti dhe Shkenctari me i madh i koherave moderne, pasardhesi me i denje i Alber Einstein.
5 fjale flet ne konferenca Nderkmbetare por e duartrokasin 2000 Shkenctare.
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi