Spirale nė hapėsirė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Spirale nė hapėsirė

Mesazh  Jon prej 09.06.12 0:01

Spirale nė hapėsirė

Koheve te fundit ne qiell eshte pare nje fenomen i ēuditshem, nje objekt ne forme spirale.
Ky fenomen koheve te fundit eshte pare ne shume shtete si Jordani, Izrael, Turqi, Liban, Qipro dhe Armeni duke shkaktuar panik te popullata.

avatar
Jon

1164


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Spirale nė hapėsirė

Mesazh  xxxadixxx prej 09.06.12 0:04

Qenka e ngjashme me spiralen qe u shfaq ne norvegji!
avatar
xxxadixxx

112


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Spirale nė hapėsirė

Mesazh  clee prej 09.06.12 0:08

thash se kishe shkrujt spitale ne hapesire.. hiihihih

clee

47


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Spirale nė hapėsirė

Mesazh  xxxadixxx prej 12.06.12 0:16

avatar
xxxadixxx

112


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Spirale nė hapėsirė

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi