Fluturimi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Fluturimi

Mesazh  nensila prej 08.06.12 10:21

A mundet dikush te me tregoje ndonje magji per te fluturuar edhe thjesht te ngrihem nje pellembe ne toke per mua eshte mjaft sepse thjesht dua te sigurohem se ekziston vertet magjia dhe dua ta provoj ate pa shkaktuar deme .... nuk dua magji te marra prej netit se ashu di edhe vete bile i kam provuar dhe asigje
p.s ndoshta si kam bere krejt sakte ato magjite e netit po gjithsesi dua nje magji qe ta keni provuar ju dhe qe e dini 100% se eshte e vertete
faleminderit

nensila

I believe I can fly !

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fluturimi

Mesazh  Gabriel prej 08.06.12 13:46

Nuk do gjesh magji ne net apo kudo tjeter.
Jeto jeten me te mirat dhe te metat, sepse fitimtar eshte ai qe pranon ekzistencen e tij sic esht krijuar.
Ky forum eshte shum i mire dhe informues per llojin e vet por mos kerko ktu te tilla gjera. Jeni te mrekullueshem te gjithe, Flm . . .
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

231


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fluturimi

Mesazh  Mission prej 08.06.12 19:37

nensila shkruajti:A mundet dikush te me tregoje ndonje magji per te fluturuar edhe thjesht te ngrihem nje pellembe ne toke per mua eshte mjaft sepse thjesht dua te sigurohem se ekziston vertet magjia dhe dua ta provoj ate pa shkaktuar deme .... nuk dua magji te marra prej netit se ashu di edhe vete bile i kam provuar dhe asigje
p.s ndoshta si kam bere krejt sakte ato magjite e netit po gjithsesi dua nje magji qe ta keni provuar ju dhe qe e dini 100% se eshte e vertete
faleminderit
pse duhet te fluturosh ti kur zoti te ka dhen kembe per te ecur ne toke, dhe jo krahe per te fluturuar ne ajer.magjia egziston nepermjet demonve.pse nga koriozoteti don ti shkaktosh vetes nje "gabim"fatal qe mund te te coje lehet ne duart e satanait.
avatar
Mission

27


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi