shpjegim endrre

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

shpjegim endrre

Mesazh  xheni12 prej 04.06.12 10:50

Kam pare ne enderr sikur motra ime , i dashuri i shoqes time dhe motra e tij po shkonin ne shkolle ne kosove, nga ku kishin ardhur per te ndenjur disa dite per pushime. Ne te vertete motra ime e ka mbaruar shkollen e larte per infiermeri ne tirane ndersa i dashuri i shoqes time vazhdon per ing. mjedisi ne tr, ndersa motra e tij ka studiuar ne shkoder per gazetari , por tani eshte transferuar ne tr. shkak rezultatet e larta .Une jam maturante dhe desha te dija a ka lidhje kjo me shkollen time. ku do ta fitoj une ate ?
me shume respekt elsa.
avatar
xheni12

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: shpjegim endrre

Mesazh  xheni12 prej 04.06.12 12:36

Kam pare ne enderr sikur motra ime , i dashuri i shoqes time dhe motra e tij po shkonin ne shkolle ne kosove, nga ku kishin ardhur per te ndenjur disa dite per pushime. Ne te vertete motra ime e ka mbaruar shkollen e larte per infiermeri ne tirane ndersa i dashuri i shoqes time vazhdon per ing. mjedisi ne tr, ndersa motra e tij ka studiuar ne shkoder per gazetari , por tani eshte transferuar ne tr. shkak rezultatet e larta .Une jam maturante dhe desha te dija a ka lidhje kjo me shkollen time. ku do ta fitoj une ate ?
me shume respekt elsa.[/quote]
avatar
xheni12

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi