Teknologjia nė tė ardhmen…

Shko poshtė

Teknologjia nė tė ardhmen…

Mesazh  Odin prej 31.05.12 0:34

Teknologjia nė tė ardhmen…

avatar
Odin

527


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Teknologjia nė tė ardhmen…

Mesazh  Lapsi prej 31.05.12 16:54

shum bukur
avatar
Lapsi

92


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Teknologjia nė tė ardhmen…

Mesazh  ahmed_tr prej 01.06.12 10:27

Patjeter persa i perket biznesit dhe parase.
Ndersa bota e trete, ka qene, eshte dhe do ngelet ashtu sic eshte.
avatar
ahmed_tr

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Teknologjia nė tė ardhmen…

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi