E pabesueshme…gjendet “njeri majmun” ne Kine

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

E pabesueshme…gjendet “njeri majmun” ne Kine

Mesazh  xxxadixxx prej 30.05.12 19:10

Eshte nje person i moshes 30-vjecare dhe eshte… femer.Babai i saj refuzon te tregoje veten e tij.Pohon se nuk kane veshur kurre rroba ne jeten e tyre dhe nuk jane semurur asnjehere.

I vizituan dhe iu dhane disa gjera dhe ja arriten te flisnin me ta.Ne vazhdim pershkruen vetite fizike,ata kane tru te vogel,qafe te gjate dhe qendrojne ne nje pozicion qe te kujton majmunin.


avatar
xxxadixxx

185


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E pabesueshme…gjendet “njeri majmun” ne Kine

Mesazh  ahmed_tr prej 01.06.12 10:23

Atehere merr fund edhe enigma qe "Origjina e njeriut nga Majmuni".
Sigurisht qe darwinistet duhet te ndjehen te kenaqer nga ky lajm. ;-)
avatar
ahmed_tr

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E pabesueshme…gjendet “njeri majmun” ne Kine

Mesazh  xxxadixxx prej 01.06.12 12:20

ahmed_tr shkruajti:Atehere merr fund edhe enigma qe "Origjina e njeriut nga Majmuni".
Sigurisht qe darwinistet duhet te ndjehen te kenaqer nga ky lajm. ;-)

Mua me shum duket si ndonje tip deformimi gjenetik!Por pavarsisht sic thoni dhe ju,per ato qe besojne teorine e evulucionit kjo eshte nje prove e pamohueshme.
avatar
xxxadixxx

185


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi