Energjia Falas

Shko poshtė

Energjia Falas

Mesazh  Odin prej 28.05.12 21:42

Nuk ka krizė tė Energjisė, por thjesht njė krizė tė injorancės

Ketu po sjell disa video ku deshmohet se energjia eshte falas dhe njeriu nuk ka nevoje qe te paguaje per te.Te me falni qe keto video jane ne anglisht.

Por jane korporatat multinacionale ato qe pengojne perhapjen e energjise se lire...ashtu sikur pengojne edhe makinat qe levizin pa nafte dhe benzine.


KapagenBediniEbmHummingbirdetj. etj.....
avatar
Odin

527


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi