Manastiret mė spektakolare nė botė

Shko poshtė

Manastiret mė spektakolare nė botė

Mesazh  Jon prej 28.05.12 10:48

Manastiret mė spektakolare nė botė

Kur ju kėrkoni Zotin, nuk ėshtė e nevojshme qė tė ngjiteni majė malit, por mund tė luteni edhe nė shtėpi.

E megjithatė, ėshtė e ēuditshme qė mjaft manastire janė ndėrtuar nė vend tė rrezikshme, majė shkėmbinjve. Nė to mund tė venė vetėm besimtarėt mė tė devotshėm apo ata qė kėrkojnė aventura. Mė poshtė disa prej manastireve mė spektakolarė dhe mė tė rrezikshėm nė botė.

avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Manastiret mė spektakolare nė botė

Mesazh  Jon prej 28.05.12 11:01

avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Manastiret mė spektakolare nė botė

Mesazh  Jon prej 28.05.12 11:01

avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Manastiret mė spektakolare nė botė

Mesazh  Jon prej 28.05.12 11:02

avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Manastiret mė spektakolare nė botė

Mesazh  Jon prej 28.05.12 11:03

avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Manastiret mė spektakolare nė botė

Mesazh  Jon prej 28.05.12 11:04

avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Manastiret mė spektakolare nė botė

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi