Ogopogo

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ogopogo

Mesazh  Gabriel prej 26.05.12 19:03

Ogopogo eshte nje perbindesh ne liqenin e Okanaganit qe ndodhet ne amerike.Ogopogo do te thote DEMONI i LIQENIT.Ai ka pamjen e nje gjarpri deti gjigand me bisht peshku dhe dy brire mbi koke.Ai eshte kusheriri i larget i perbindeshit te lok nesit qe ndodhet ne Skoci.Ai eshte pare neper te gjithe liqenin e Okanaganit.Shume peshkatare kur peshkonin kane pare nje trup gjarpri.Ata u cuditen kur e pane ate.
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

211


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ogopogo

Mesazh  Gabriel prej 26.05.12 19:18

...
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

211


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ogopogo

Mesazh  xxxadixxx prej 26.05.12 19:19

Nga pershkrimi ngjan me shum si ndonje tip dragoi uji!!
avatar
xxxadixxx

185


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ogopogo

Mesazh  xxxadixxx prej 26.05.12 19:21

avatar
xxxadixxx

185


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ogopogo

Mesazh  Gabriel prej 26.05.12 19:25

Dicka e tille si dragua UJI, por kte teme e ka hapur vellai im i vogel dhe nuk kam shum informacion. Flm
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

211


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi