Foto nga Hapesira

Shko poshtė

Foto nga Hapesira

Mesazh  Estilen prej 06.01.10 9:51

Ne kete artikull do te shikoni fotot me te bukura
edhe me emocionouese te vitit 2009, te marre nga satelite te ndryshem
ne hapsiren e marsit dhe deri ne henat e Saturnit, dhe duke perfunduar
ne satelitet afer tokes...

Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi