Fizikantet:Haarp mund te manipuloi Kohen

Shko poshtė

Fizikantet:Haarp mund te manipuloi Kohen

Mesazh  xxxadixxx prej 24.05.12 1:06

Njė fizikan i shkėlqyer botoi njė letėr ne te cilen shkruhet se HAARP ka fuqi tė pabesueshme,pėrtej asaj qė hetuesit e teknologjise me frekuence te larte dyshonin.
Dr Fran De Aquino pohon njė rrjet plotėsisht funksional te Haarp,i cili aktivizohet ne nivel global,dhe jo vetėm mund tė ndikojė motit dhe ngjarjet gjeofizike por dhe ne ndikimin e hapsires dhe gravitetit madje dhe kohes. Tani rrjeti ėshtė pothuajse i plotė me aktivizimin e qendrave te reja te Haarp ne skajin e tokes,ne Antarktikun e shkretuar.A do mund te behen valle zoterusit e Haarp,zoterues te kohes??

Marre nga faqa zyrtare e David Icke

avatar
xxxadixxx

110


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi