Pakistan - UFO

Shko poshtė

Ufo ne Pakistan

Mesazh  Fikrro prej 28.03.11 20:27

Formacioni i UFO-veNjė UFO ėshtė xhiruar nė qiellin e Pakistanit, ndėrsa para saj e njėjta ėshtė xhiruar edhe nė Kinė, por ky xhirim nuk u publikua. Megjithatė, ekipi i ekspertėve kinezė nė krye me Yifang Zhang vėrtetoi se nuk bėhet fjalė pėr njė fluturake tė njohur ose pėr ndonjė fenomen natyror.

Xhirimet e papublikuara nga autoritetet kineze vetėm se kanė nxitur kureshtjen e publikut, ndėrsa videoja nga Pakistani mė nė fund zbulon objektin rreth tė cilit ėshtė ngritur njė perde madhe misticizmi.

Nė video shihet njė formacion i UFO-ve tė cilėt bėhen bashkė dhe formojnė njė rreth tė pėrkryer, me njė pikė tė theksuar nė mes tė cilėn disa e quajnė anija bazė.

A flitet vėrtetė pėr fluturaket jashtėtokėsore, vėrtetojeni vetė nė videon mė poshtė:


avatar
Fikrro

539


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pakistan - UFO

Mesazh  Odin prej 01.05.12 23:22

Ufo shkaktare e rrėzimit tė avionit

Njė media ruse pėrfshinė njė disk fluturues nė rrėzimin e avionit pakistanez Air Bhoja qė ka ndodhur me 20 prill 2012

Ka kohė tė gjatė qė nė njė aksident ajror qė UFO-t nuk janė pėrmendur sė bashku:

Karaēi (Pakistan) - Njė raport - i pakonfirmuara - i marrė nga njė media ruse sugjerojnė se rrėzimi i avionit tė kompanisė pakistaneze Air Bhoja qė ka shkaktuar rreth 130 viktima ka qenė e ndikuar nga prania e njė UFO ( Objekt fluturues i Paidentifikuar) i cili i ka ēorientuar pilotėt.

avatar
Odin

527


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi