Kalendari i Shtriganisė

Shko poshtė

Kalendari i Shtriganisė

Mesazh  Magus prej 24.04.12 0:00

Kalendari i Shtriganisė

Kalendari i Shtriganisė me momente tė ndryshme mė magjike dhe Datat (sabatet dhe Esbatet).
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi