Rrėmbimet dhe implantet

Shko poshtė

Rrėmbimet dhe implantet

Mesazh  Luli prej 23.04.12 15:44

Rrėmbimet dhe implantet

Implantet: njė provė fizike e rrėmbimit


avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrėmbimet dhe implantet

Mesazh  Luli prej 23.04.12 15:49

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrėmbimet dhe implantet

Mesazh  Siroco prej 20.08.12 0:15

avatar
Siroco

Unė e dėgjoj kėngėn e zogut jo pėr zėrin e tij, por per heshtjen qė vjen pas.


214


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrėmbimet dhe implantet

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi