Gjitari i rrallė pėrfundon nė bregdetin e Durrėsit

Shko poshtė

Gjitari i rrallė pėrfundon nė bregdetin e Durrėsit

Mesazh  Jon prej 18.04.12 0:05

Gjitari i rrallė pėrfundon nė bregdetin e Durrėsit

Njė gjitar i paspecifikuar ka dalė bregdetin e Durrėsit, nė gjendje tejet tė dekompozuar. Gjitari ka dalė nė breg tė detin nė sektorin Apolonia tė lagjes numėr 13 tė plazhit, nė orėt e pasdites. Besohet se gjitari ka pėrfunduar aty fortunali qė ka pasur nė det tė hapur kėto ditė.

Specia e rrallė ėshtė e gjatė rreth 5 metra dhe peshon rreth 1 ton. Drejtori i Komunales se plazhit Alfred Dhuli se me tė do tė merren ditėn e nesėrme pasi tė kontaktohet me institutin e peshkimit, tė cilėt mund tė kenė interes shkencor pėr ekzaminimin e kėsaj kafshe detare tė veēantė. /M.Brunga/avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi