Nėna ime ishte njė Aliene

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mesazh  Odin prej 14.04.12 20:09

Kėshilltari Simon Parkes : Nėna ime ishte njė aliene jeshile 3 metra e gjatėKeshilltari anglez Simon Parkes ka bere kete deklarate te cuditshme duke thene se nena e tij biologjike eshte nje jashtetokesore.

Parkes ka habitur gjithe koleget e tij pas shprehjes te asaj cka ai beson se ka hasur aliene per here te pare kur ka qene 8 muajsh dhe se nje prej tyre i tha atij telepatikisht se eshte nena e tij. “Dy krijesa te gjata e jeshile erdhen te une,” tha ai. “Une kam qene i vetedijshem per disa levizje brenda kokes time. Po shikoja drejt e ne fytyren e saj. Ajo hyri ne mendjen time nepermjet syve te mi dhe dergoi nje mesazh nga nervi optik drejt e ne trurin tim.”

Parkes gjithashtu insiston se eshte marre ne bordin e nje anije aliene ne moshen 11 vjecare, por insiston se bindjet e tij nuk nderhyjne fare ne punen dhe detyrat e tij si keshilltar.

Keshilltari Simon Parkes, i cili u zgjodh per te perfaqesuar Stakesby ne Whitby Town Council muajin e kaluar, tha edhe pse ai ka patur me qindra takime me jashtetokesore, kjo gje nuk do te nderhyje ne misionin e tij per te ndihmuar banoret e qytetit bregdetar.

Video:

Edituar pėr herė tė fundit nga hokus-pokus nė 14.04.12 20:12, edituar 1 herė gjithsej
Odin

577

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

a keta alienet e mallkuar

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 14.04.12 20:12

a keta alienet e mallkuar keta aliene duan te mixohen me rracen tone sa i urrej jashtetoksoret
Ushtari i krishtit

345

Re: Nėna ime ishte njė Aliene

Mesazh  lutfi prej 14.04.12 21:29

ky simoni ja paska fut kot
lutfi

39

Re: Nėna ime ishte njė Aliene

Mesazh  Cimi Elezi prej 15.04.12 0:15

Ndoshta ka dicka te vertete ne ate qe thote.....Ju sugjeroj te lexoni librin e David Icke ''Sekreti me i madh''
Cimi Elezi

222

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi