Nėna ime ishte njė Aliene

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nėna ime ishte njė Aliene

Mesazh  Odin prej 14.04.12 20:09

Nėna ime ishte njė AlieneKėshilltari Simon Parkes : Nėna ime ishte njė aliene jeshile 3 metra e gjatėKeshilltari anglez Simon Parkes ka bere kete deklarate te cuditshme duke thene se nena e tij biologjike eshte nje jashtetokesore.


Parkes ka habitur gjithe koleget e tij pas shprehjes te asaj cka ai beson se ka hasur aliene per here te pare kur ka qene 8 muajsh dhe se nje prej tyre i tha atij telepatikisht se eshte nena e tij. “Dy krijesa te gjata e jeshile erdhen te une,” tha ai. “Une kam qene i vetedijshem per disa levizje brenda kokes time. Po shikoja drejt e ne fytyren e saj. Ajo hyri ne mendjen time nepermjet syve te mi dhe dergoi nje mesazh nga nervi optik drejt e ne trurin tim.”

Parkes gjithashtu insiston se eshte marre ne bordin e nje anije aliene ne moshen 11 vjecare, por insiston se bindjet e tij nuk nderhyjne fare ne punen dhe detyrat e tij si keshilltar.

Keshilltari Simon Parkes, i cili u zgjodh per te perfaqesuar Stakesby ne Whitby Town Council muajin e kaluar, tha edhe pse ai ka patur me qindra takime me jashtetokesore, kjo gje nuk do te nderhyje ne misionin e tij per te ndihmuar banoret e qytetit bregdetar.


Video:Edituar pėr herė tė fundit nga hokus-pokus nė 14.04.12 20:12, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Odin

577


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

a keta alienet e mallkuar

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 14.04.12 20:12

a keta alienet e mallkuar keta aliene duan te mixohen me rracen tone sa i urrej jashtetoksoret
avatar
Ushtari i krishtit

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nėna ime ishte njė Aliene

Mesazh  lutfi prej 14.04.12 21:29

ky simoni ja paska fut kot
avatar
lutfi

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nėna ime ishte njė Aliene

Mesazh  Cimi Elezi prej 15.04.12 0:15

Ndoshta ka dicka te vertete ne ate qe thote.....Ju sugjeroj te lexoni librin e David Icke ''Sekreti me i madh''
avatar
Cimi Elezi

222


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi