Njė Kompleksi i ēuditshėm nė Kinė

Shko poshtė

Njė Kompleksi i ēuditshėm nė Kinė

Mesazh  Odin prej 14.04.12 19:32

Njė Kompleksi i ēuditshėm nė Kinė

I gjetur nga Google Earth : 43°04'51.75"N/92°48'26.85"E

Ky kompleks ėshtė i vendosur nė njė zonė tė largėt tė Kinės. Ėshtė me tė vėrtetė e ēuditshme gjithė kėto simbole dhe numra 8 .
Asnjė ide se ēfarė mund tė jenė. Duket se infrastruktura dhe burimet e energjisė janė nėntokėsore.Ketu e keni lidhjen nese deshironi te shihni me Google Earth

http://maps.google.fr/maps?q=43%C2%B004%2751.75%22N/92%C2%B048%2726.85%22E&oe=utf-8&rls=org.mozilla:fr:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=fr&sa=N&tab=wl

avatar
Odin

527


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njė Kompleksi i ēuditshėm nė Kinė

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 14.04.12 19:45

vertet cenka e cuditshme
avatar
Ushtari i krishtit

176


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi