Dua te me doje personi qe e dua

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Dua te me doje personi qe e dua

Mesazh  sar.chee@hotmail.com prej 07.04.12 18:21

Dua te mesoj nje magjiii qe me ndihmon ta bej pervete njeriun qe e dua.... kemi qene nlidhje dhe jemi nda ai tani ka dike tjeter edhe un kisha dike tjeter por nuk mund ta harroj dhe kam pershtypje qe ai interesohen ende per mua sepse pyet shoqet e mia per mu, te lutemm me trego nje zgjidhje...
avatar
sar.chee@hotmail.com

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te me doje personi qe e dua

Mesazh  Mission prej 07.04.12 19:10

magjia nuk krijon dashiri.nse ai interesohet per ty,ti mos bej asgje!heshta eshte hakmarrja me e madhe qe mund ti besh dikujt qe te rikthehet serish tek ty.
avatar
Mission

36


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

laureta

Mesazh  laureta prej 08.04.12 14:00

Nese dike kemi dashur ate do vije dita kur ai do te me dashuroje me shum se une ....qdo gje qe nuk vlerosohet ne kohen dhe momentine duhur mundoesh ti kthesh me von por e kote injoroje qe te mendoj se dikush veret di te lendohet edhe pse ai do te lendohet me shum...respket
avatar
laureta

Asgje nuk eshte me madheshtore se mendja asgje nuk eshte me e pasur se mendja por asgje nuk eshte me idiote se mendja ajo mund te ndertoje madheshtoren por ajo mund te shkatrroje vet veten!!?

57


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi