Lavazhi i trurit dhe TV

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Lavazhi i trurit dhe TV

Mesazh  Luli prej 07.04.12 11:19

Lavazhi i trurit dhe TV

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

928


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lavazhi i trurit dhe TV

Mesazh  amour prej 07.04.12 16:21

e verteta !!!!!
Shume domethenese kjo !
avatar
amour

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi