Rita Ora

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Rita Ora

Mesazh  root prej 02.04.12 23:40Ohooh nje fjale poppullore thote budallen mos e vet se tregon vet ja keshtu eshte bere puna e ILLUMINATIT dhe antareve te saj eshte diqka interesante te kjo per 1 jave eshte bere e famshme ndersa Sabri Fejzullahu duhet 30 vjet te behet i njofshem per shqiptaret jo per boten dallim i madhe xxx Rita Ora je nje copy paste per ne a deri ne zh..
avatar
root

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

rita ora

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 03.04.12 19:04

rita ora ka bere pakt me djallin duke shitur shpirtin e saj ajo do behet e famshme nuk eshte ndonje cudi e madhe sepse te gjith kengetaret e famshem kte metode kan perdorur
avatar
Ushtari i krishtit

417


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  Gjinkalla prej 03.04.12 19:07

edhe une dua te behem e famshme si te me realizohet kjo?
avatar
Gjinkalla

308


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

fama

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 03.04.12 19:13

gjinkalla5 shkruajti:edhe une dua te behem e famshme si te me realizohet kjo?
nuk ka cte duhet fama
avatar
Ushtari i krishtit

417


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  Cimi Elezi prej 03.04.12 23:29

Dergoji nje sms atij lart te te bej te famshem hahahaha
avatar
Cimi Elezi

278


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  LaNi prej 04.04.12 0:48

gjinkalla5 shkruajti:edhe une dua te behem e famshme si te me realizohet kjo?


Shume interesant me ty Gjinkalla.

Nje dite je me Muslimant ,nje dite me krishtert, nje dite me ZOTIN nje dite me Djallin ,Nje dite kunder te gjithve pastaj prap ndryshon mendje
avatar
LaNi

41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  Gjinkalla prej 04.04.12 0:49

Eshte shume e vertete Lani,aktualisht jame me satanain
avatar
Gjinkalla

308


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  Cimi Elezi prej 04.04.12 0:51

Mboj ni ven ene mua,se kom ngel fillikat e sjom me asnji hahahaha
avatar
Cimi Elezi

278


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  LaNi prej 04.04.12 1:08

gjinkalla5 shkruajti:Eshte shume e vertete Lani,aktualisht jame me satanain


HAHAHA

TI qenke si hashkalit ka te nxen dielli e rrok .eksitimi gjat fazes rezeve edhe shijut
avatar
LaNi

41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ahahahaha

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 04.04.12 18:50

cimi elezi shkruajti:Dergoji nje sms atij lart te te bej te famshem hahahaha
ahahahahhahahhahhahahahhah ka lezet ti lexosh komenetet e tua sepse jane gazmore ahahahhahahahahahh
avatar
Ushtari i krishtit

417


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

bravo lani

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 04.04.12 18:53

LaNi shkruajti:
gjinkalla5 shkruajti:edhe une dua te behem e famshme si te me realizohet kjo?


Shume interesant me ty Gjinkalla.

Nje dite je me Muslimant ,nje dite me krishtert, nje dite me ZOTIN nje dite me Djallin ,Nje dite kunder te gjithve pastaj prap ndryshon mendje
te njejten simptom kam verejtur edhe un te kjo gjinkalla nje her eshte me zotin nje her me djallin pastaj hiqet si muslimane pastaj prap nderron mendje edhe thot se jam katolike per mua eshte nje njeri me shum personalitete mbase vuan nga epilepsia kjo vajze ka nevoje per ndihme
avatar
Ushtari i krishtit

417


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  faton bellaja prej 20.04.12 11:16

hej ti gjinkalla mos qit shum kopalla
avatar
faton bellaja

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vetem test

Mesazh  Tonyyy prej 20.04.12 15:08

PO FILLOJ TE SHKRUAJ NE KETE SITE, TASH PO E BEJ VETEM NJE TEST SE SI PO ME DEL SHKRIMI DHE KU ? ME FALNI
avatar
Tonyyy

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lumqe

Mesazh  lumi203 prej 21.04.12 17:32

mos ja zini per tmadhe rites,,,ke qysh ke let bon qka tdon per vete e ka dhe tjetra osht qe osht shqiptare dhe i mbron vlerat e shqiptaris sa her jep intervista,duhet me qen edhe krenar qe po don me arrit dikush,,,e sa pre syn,un jam i te njejtit qytet ku vjen rita ora dhe ky syni mbahet dhe osht mbajt per msysh dhe per mbrojtje nga syri i keq sa per info,dhe ky ka qen shum shum koh para se te flitet per iluminata e per masona,shqiptaart e kan pas simbol tvetin para shum shum kohe,po tash iluzionet e njerzve fantazojn e kjo i bjen qe shumica e shqiptarve jan ilimunata ose masona dhe kjo osht qesharake...kshtuqe sukses RITES...E mbaj qa ta don loqka nqaf...

lumi203

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  insommia prej 21.04.12 19:00

Mos te na cudite fakti se (Rita Ora) beri fame vetem me nje albume duke ditur faktin se Jay-Z ka qen nje nder personat qe beri shtytje drej suksesit kesaj goce shqiptare.
Dhe siq e dime gjithe ne Jay-z eshte nje nga member te Illuminatit dhe tash me dihet gjithe andej vetem me nje klikim ne google dhe mjafton te shfaqen ca informacionet ne lidhje me Jay-z dhe antare te tjeter te Illuminatit...
avatar
insommia

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  Juli.94 prej 27.04.12 12:48

Po nga e dini ju se osht ILLUMINATI a pishtarin ksaj ja keni majt aa ?? Ncnc
Nuk guxon robi me e majt ni simbol t synit se osht illuminati. Per ate pun i bie se edhe Adminat e ksaj faqeje jan Illuminati per shkak se te Logoja e Faqes esht 1 sy i rrethum...
ZOTI Beft mir per t gjith.

Juli.94

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  Melisssa prej 27.04.12 13:41

Nje gje nuk e kuptoj,perse duhet te merziteni ju kaq shume per RITA OREN se cfare bart ose cfare i pelqen asaj?Sa kot merziteni,gjithesecili ka te drejte te jetoje sipas zgjedhjes qe e ben me vetedeshire,njerezit qe perzihen ne punet e tjetrit jane injoranta dhe idiota!
avatar
Melisssa

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  Melisssa prej 27.04.12 13:49

Gjinkalla shkruajti:edhe une dua te behem e famshme si te me realizohet kjo?
Shume keq per ata qe se kane kap ne c'kuptim e ke thene!
p.s.mua po me pelqen si pyetje:p!!
avatar
Melisssa

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  Dilan prej 27.04.12 18:02

Nuk eshte e vetmja kengetare shqiptare qe ka lidhje me iluminantin per vec kesaj une di dhe dy emra te tjere qe jane kengetare prej kosove dhe kane lidhje me iluminantin emrat nuk kame per ti thene se mund te krijohen keqkuptime
avatar
Dilan

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  Gjinkalla prej 27.04.12 19:04

faleminderit melissa te kam zemer qe me kupton
avatar
Gjinkalla

308


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  insommia prej 27.04.12 22:10

Melisssa shkruajti: Nje gje nuk e kuptoj,perse duhet te merziteni ju kaq shume per RITA OREN se cfare bart ose cfare i pelqen asaj?Sa kot merziteni,gjithesecili ka te drejte te jetoje sipas zgjedhjes qe e ben me vetedeshire,njerezit qe perzihen ne punet e tjetrit jane injoranta dhe idiota!

Hajde lool hadje sipas thenjes tende na bere gjitheve idiota dhe injorant ore Melisa keta jane VIP dhe jo me kot thirren VIP perse nuk hapet tema ose debatojn per nje person jo te famshem.
Po mos te marrim ne neper llafe kush do e bej kete gjithe fansat bejn kritka ne lidhje me keto gjerash prandaj gjithe VIP deshirojn te jen unike te flasin magazinat dhe keto gjera qe bijen ne sy te popullates...
avatar
insommia

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  giulia123 prej 14.11.12 20:00

// .. te qe marresh famen qe deshiron duhet te citosh disa vargje te bibles se djallit nderkoh qe flion nje femer te virgjer .. e duhet te pish gjakun e asaj
avatar
giulia123

gjithcka qe shohim esht nje endrre brenda nje endrre

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  Ariu prej 14.11.12 20:23Oooooooooooooooooooooooooooooooooo popull.Po te ishte Iluminati apo si e quani ju,keshtu sheshit,hapur fare,zonja Kish do na kishte lene shendene.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

162


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  ijj prej 15.11.12 11:28

eshte per te qeshur qfar flisni...pse sbeni dhe ju nje lidhje me djallin dhe te beheni te famshem jeni per keqardhje.
avatar
ijj

Asgje muk eshte e pamundur...

90


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  Frymarrja prej 16.11.12 0:19

Shum e ver8 qe Rita Ora asht Iluminate.. dhe beson ne djall ' si asht e mundur qe kjo me 2 kang t`behet e famshme.. ka persona qe me vite bejn q`mos per tu ber te famshem e kjo me pak u ba nje nga vipet me te medhenj te muzikes.. ju duhet te dini qe kush futet ne Iluminati do jet njesoj si kjoo..
avatar
Frymarrja

Zoti yn ėsht Allahu, Dhe se Muhameti ėsht i derguari i tij..

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

tung

Mesazh  fitnete sh prej 16.11.12 6:41

Ju qe e perzieni Iluminatin me djallin jeni vertet per keqardhje ,kam pershtypjen qe ju nuk e kuptoni ne thelb kete fenomen dhe beni vlersime odrinere duke par vetem ca video idiote te postuara ne youtube ,ju lutem para se te flisni studionne mire kete fenomen !
mundur qe kjo me 2 kang t`behet e famshme.. ka persona qe me vite bejn q`mos per tu ber te famshem e kjo me pak u ba nje nga vipet me te medhenj te muzikes.. ju duhet te dini qe kush futet ne Iluminati do jet njesoj si kjoo..[/quote]
avatar
fitnete sh

dua gjithqka eshte e mire

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  ijj prej 16.11.12 14:16

Sipas jush iluminati ja ka krijuar talentin e saj ?:O gjera te kota!
avatar
ijj

Asgje muk eshte e pamundur...

90


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ketj komente jena druna

Mesazh  root prej 19.11.12 4:09

marre duhet me ju ardhe sepse ju sdin asgje reth qka flitet Rita Ora dhe mengaer saj eshte jay-Z eh pse flisni ne nuk duhet te flasim per jeten e saj personal pse te mos te flasim o majmun qe thot biologjia sepse njerze si ju e bini pune qe tju thojm majmun sepse sot mund ta praktikoj femija jote ate udhe te rita ores ose neser nipi juaj duhet ta ndalet keto tek ne sepse duhet te dime .

Dhe per ne fund shikoni :;

avatar
root

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  dashmir* prej 19.11.12 18:53

ej SHQIPTAR vertet jeni shum te prapambetur pse se mbani ju gajlen tuaj po perziheni per jeten e te qerve e per fen e te tjerve ka ber qka ka ber ne duhet te jena te knaqur qe nje shqiprat/RE bile vajz ka aritur te depertoj ne tregun e muzikes bortore ju tash boni fjal esht kshu eshte ashtu nuk po keni faj ju jo se qekjo duke mbajtur gajlet e te tjerve e gjithmon duke xhelozura per njerzit ton kena mbetur kaq te prapambetur...ncncncn mbare te keni mos ju ka then ajo bohuni edhe ju Masona :// RESPEKT....PEACE
avatar
dashmir*

“The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.”


37


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  strange star prej 19.11.12 19:53

lereni rita oren sec ben po ju vete mos u ngaterroni me shejtanin(djallin).ndonjeher zoti nuk te jep ate qe do sepse mendon se ti meriton me teper.
avatar
strange star

Mos u dorezo ...edhe sikur te jeshe ne caste te veshtira10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rita Ora

Mesazh  Equinox prej 21.11.12 20:35Nė kėtė foto, ajo ėshtė e veshur me njė sy trekėndėsh dhe nė kėmishen e saj shkruan "Made Me".
avatar
Equinox

257


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi