Kush i ben rrathet

Shko poshtė

Kush i ben rrathet

Mesazh  Estilen prej 18.07.11 10:01


Kush i ben rrathet ne kulturat bujqesore..?Postimin po e bej ketu tek ''Enigma'' mbasi ''videoteka'' dhe disa n/forume te tjera jane prone e administratoreve dhe hapen vetem per ''persona speciale''

Rrathet ne kultura bujqesore jane...

1-porte nga nje dimension tjeter...?
2-veper humane amatoreske apo e specializuar nepermjet sistemit Haarp,a te ndonje sistemi te panjohur....?
Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi