Crop circle me formen e nje hard disku

Shko poshtė

Crop circle me formen e nje hard disku

Mesazh  Estilen prej 29.05.10 17:18

Nje crop circle me formen e nje hard disku kompjuteri...!!


Me 22 maj te ketij viti ne Wiltshire pranė Wilton, Angli,me helikopter eshte fotografuar nje rreth ne nje parcele gruri,mbas njoftimesh te bera nga organet kompentete.

C'fare konstatohet ne kete crop cirkle.Te gjithe studiusit e sferes perkatese shohin se ky rreth i bere ne parcele gruri nga objekte te pa njohura,ka te formen e nje hard disku kompjuterik.

Kete krhasojeni dhe vete nga pamjet qe keni para.

Sic shihet dhe ne formen e Wiltonit nga helikopteri,ajo te ofron njė pėrfaqėsim tė pėrsosur tė njė hard drive(disku)

Disk drive i sheshtė qė ju shihni nė foton mė lartė, ka ekzistuar pėr dekada. Njė relike tė shekullit tė 20.

Duke ditur se shume te panjohura ka atje nė orbitė mbi kokat tona,atehere mundėsitė janė tė pafundme, por mė e rėndėsishmja, se ēfarė duhet tė kėrkojme ne tė ardhshėm...nepermjet ketyre rratheve qe po cfaqen ne menyre masive keto kohet e fundit

Figurativisht po shprehemi se topi u ka ngelur ne kembe shkencetareve dhe ata duhet te gjejne nje porte se ku duhet te bejne golin,ndryshe....!!!

Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi