Dielli dhe misteret e tij

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Dielli dhe misteret e tij

Mesazh  xxxadixxx prej 22.03.12 23:43

Nje objekt "sfere" duke thithur energji nga dielli!!

Objekti eshte kapur nga teleskopi i nasa-s,i cili po filmonte stuhite mangetike diellore!!

avatar
xxxadixxx

172


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dielli dhe misteret e tij

Mesazh  Zattoo prej 04.11.12 11:33

Dielli vizitohet nga objekte misterioze, tė cilėt qė hyjnė dhe dalin nga orbita e tij

avatar
Zattoo

674


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi