Nje vetdashuri nje domosdoshmeri?~!

Shko poshtė

Nje vetdashuri nje domosdoshmeri?~!

Mesazh  laureta prej 21.03.12 19:44

Ndonjeher sikur harrojme vetveten ,ndonjeher sikur tjetrin duam me shum se veten,ndonjeher sikur sna pelqen ajo qe frymon tek ne,ndonjeher jemi te pakenaqur me veten,ndonjeher duam te vrasim te vetmen qe kemi te vetmen qe posedojme pse gjith ky nenvlersim ky inat kjo pasiguri ,ky pesimizem vetem sepse smund te jemi tjetri apo se sduam te njohim veten madje dhe me dobesi >!?Nje vetbesim dhe nje vetdashuri do ishte e mir per secilin ti per veten je gjithqka je e bukura je e shemtuara je fati je fatkeqsia ,je gabimi je falja je gjithqka tek ajo qe te perket ty dhe qendron ne ty detyra jote eshte te triumfosh me ate qe ke sepse sidoqoft je trendafil...:D
avatar
laureta

Asgje nuk eshte me madheshtore se mendja asgje nuk eshte me e pasur se mendja por asgje nuk eshte me idiote se mendja ajo mund te ndertoje madheshtoren por ajo mund te shkatrroje vet veten!!?

37


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi