Holandė - UFO

Shko poshtė

Holandė - UFO

Mesazh  Odin prej 19.03.12 10:35

UFO mbi Detin Wadden filmuar nga TV holandeze

Kamera e programit VPRO Holland Van Boven, ka filmuar nė 23 tetor tė vitit tė kaluar njė objekt tė ēuditshme mbi Detin Wadden nė mes orės 16:30 dhe 17:00 nė mes Harlingen dhe Terschelling nė Hollandė ..

avatar
Odin

527


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ufo

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 19.03.12 20:02

bukur
avatar
Ushtari i krishtit

176


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Holandė - UFO

Mesazh  Odin prej 23.03.12 18:10

Njė aeroplan i linjės ajrore holandez KLM kishte fluturuar pranė njė UFO me 17.03. 2012

Autori i kėsaj video nuk e kishte vėnė re nė fillim objektin dhe vetėm disa ditė mė vonė duke e shikuar atė nė mėnyrė specifike e kishte parė objektin.avatar
Odin

527


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Holandė - UFO

Mesazh  Zattoo prej 19.04.14 1:04

Ne Maassluis te Holandes, te premten 11 prill 2014

avatar
Zattoo

627


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Holandė - UFO

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi