Mbrojtja kundėr Entiteteve

Shko poshtė

Mbrojtja kundėr Entiteteve

Mesazh  Odin prej 19.03.12 10:29

Ai pėrdor zė me frekuencė prej 10.000 Hz pėr tė pėrzėnė "entitet parazitare"

Mitchell Gibson, njė psikiatėr amerikan ka gjetur njė mėnyrė pėr tė mbrojtur veten nga "parazitėt shpirtėror, atmosferat mbytėse tė papeshė, fragmente te shpirtit dhe trupa tė pa formė, format negative tė mendimit, rrezatime psikike toksike, dhe forcave tė shumta tė padukshme qė helmojnė psiqikėn tonė.

"Nė punėn time si njė psikiatėr", thotė ai: "Unė vazhdimisht jam i bombarduar nga tė gjitha llojet dhe mėnyrat me pisllėk mendor dhe shpirtėror tė imagjinueshėm. "

"Gjatė udhėtimeve tė mia nė formė astrale " thotė ai: "Unė takova njė njeri i cili kishte shpikur njė pajisje qė pėrdorte zėra pėr tė hequr" shpirtrat " tė lidhur me njė vend.
Pas njė seri bisedash me kėtė njeri, i cili nuk ėshtė aktualisht i mishėruar, kam mėsuar se shpirtrat pa trup, por tė lidhur me njė zonė janė tė ndjeshėm ndaj valėve me frekuencė tė lartė. Nė veēanti, frekuenca e valėve prej 10,000 Hz kanė qenė veēanėrisht efektive duke i bėrė qė ata tė ikin nga njė zonė.
Ekspozimi i kėtij toni tė pastėr pėr tė paktėn 30 minuta ishte e mjaftueshme pėr tė hequr edhe fatazmėn mė tė zjarrtė nga njė vend, nga njė personit ose gjė. I bėjė pyetje vetes nėse unė mund tė aplikoj kėtė teknologji si njė metodė tė vetė-pastrimit tė shpirtit nė njė mėnyrė tė ngjashme. "

Sipas Gibson-it, kur luajmė me volum tė lartė nė njė hapėsirė tė hapur, shpirtrat "e lidhur" hiqen brenda 20-30 minutash. Shumica do tė largohen brenda disa minutash, por pėr tė tjerėt duhet tė vazhdojė pėrhapja e zėrit.

Ja njė shembull i zėrit tė tij tė famshėm ...

avatar
Odin

527


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrojtja kundėr Entiteteve

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 19.03.12 20:16

??????????? a eshte efikase kjo dhoj metode ???????????
avatar
Ushtari i krishtit

176


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbrojtja kundėr Entiteteve

Mesazh  Odin prej 19.03.12 23:52

iforti shkruajti:??????????? a eshte efikase kjo dhoj metode ???????????

Mbetet te provohet dhe te testohet ne ato vende ku ka fenomene te pashpjegueshme, mendoj se vetem ai qe e teston mund ta kuptoje te verteten dhe efikasitetin e kesaj metode.
avatar
Odin

527


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbrojtja kundėr Entiteteve

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi