Mund te me keshilloje ndokush???

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mund te me keshilloje ndokush???

Mesazh  Black Heart prej 17.03.12 20:14

Dua te bej nje unaz dhe dua qe ti vendos ndonje gur siper qe mund te me jape gjera te mira ne jet..... MUnd te me keshilloje ndokush ,,
avatar
Black Heart

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te me keshilloje ndokush???

Mesazh  exxtreme prej 17.03.12 23:40

Mundesh te besh Simbolin e Antraktides, ne Uneze, te mbron nga ligesite, syri i keq, magjia, te jep force pozitive, poashtu edhe vendet negative per-rreth teje i neutralizon.

avatar
exxtreme

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PO cilin simbol ..????

Mesazh  Black Heart prej 18.03.12 20:44

exxtreme shkruajti:Mundesh te besh Simbolin e Antraktides, ne Uneze, te mbron nga ligesite, syri i keq, magjia, te jep force pozitive, poashtu edhe vendet negative per-rreth teje i neutralizon.

avatar
Black Heart

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi