Mos i provoni kurrė pa i ditur metodat

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mos i provoni kurrė pa i ditur metodat

Mesazh  Tanki prej 16.03.12 19:45

Vetem Ndiqini ?Shikojeni deri ne Fund !!!?
Dhe se Fundi ???

avatar
Tanki

Njeriu ne krahasim me Mendimet e tij eshte sikur se nje fije peri e zhytur posht ne Oqean

189


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi