UFO e fotografuar nė Melburn, debat e mister!

Shko poshtė

UFO e fotografuar nė Melburn, debat e mister!

Mesazh  Androo prej 05.03.12 16:22

UFO e fotografuar nė Melburn, debat e mister!Nje vrojtim i UFO-s, qe mbetet paksa i ēuditshem dhe i debatuar nė interpretimin e tij. Kėshtu ėshtė kthyer nė dritėn e projektorėve dokumenti fotografik i shkrepur nė Melburn mė 27 nėntor 2011, nga njė turist italian. Episodi u shpėrnda javėn e kaluar nga CUFOM (Qendra Ufologjike Mesdhetare).

Analistėt e ekipit tė studiuesve kanė arritur nė pėrfundime tė ndryshme nė lidhje me natyrėn e asaj qė vėrehet nė imazhet e pėrcjella nga dėshmitari nė fjalė. "Nga njėra anė mund tė mbėshtetet teza e objektit fluturues tė paidentifikuar - thotė njė nga drejtuesit, Angelo Caranante - dhe nga tjetra ka njė prirje pėr tė besuar hipotezėn e reflekseve".

Analizat e fotografive do tė vazhdojnė deri nė arritjen te njė konkukluzion pėrfundimtar. Ndėrkohė qė nė Youtube ėshtė publikuar njė video, qė mundohet tė sqarojė paksa episodin (notiziein)


avatar
Androo

254


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi