Kymatica

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kymatica

Mesazh  Jon prej 19.10.10 11:29

Dokumentari trajton njeriun dhe universalen!
Dokumentar i ri nga Ben Stewart, krijuesi i "Axhendės Ezoterike".

avatar
Jon

1164


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi