E pashpjegueshme por e vertete!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

E pashpjegueshme por e vertete!!!

Mesazh  BloddyRibbon prej 03.03.12 14:16

Une hapa kete teme qe te ju tregoj nje ngjarje paranormale e te pashpjegueshme!!!

KUJDES!!!!! KJO TEME NUK DUHET TE LEXOHET AS TE SHIKOHET VIDEOJA QE UNE POSTOJ NGA FEMIJET NE MOSHA TE VOGLA


Nje njeri i quajtur Alex jetonte nje jet normale si gjith te tjeret por ishte nje problem se ai ishte i ndjekur (i ndjekur nga nje fantazem) por pas semundjes psiqike te aleksit nje shok i tij mundohej te gjente cdo gje per aktin paranormal qe semuri psiqikisht alex-in.Kjo ngjarje paranormale u shkruajt edhe ne gazeten NEW YORK TIMES.

Te gjithe mendojne se semundja e alexit eshte shkak nga skizofrenia.Por kjo video qe do e postoj une do te jete prove qe aleksi ska qene skizofrenNdoshta ju siq shikuat videon ju duket si regji por kjo eshte e vertete.

Kjo prove (video) qe aleksi nuk ka qene skizofrene e gjeti shoku i tij.
avatar
BloddyRibbon

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E pashpjegueshme por e vertete!!!

Mesazh  scrapicoco prej 05.03.12 21:01

na mushe menjen re.
avatar
scrapicoco

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E pashpjegueshme por e vertete!!!

Mesazh  scrapicoco prej 05.03.12 21:04

0.0
avatar
scrapicoco

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E pashpjegueshme por e vertete!!!

Mesazh  Meridiani 0 (zero) prej 06.03.12 20:35

e cfar ka kjo vidio si e pashpjegueshme?! Eshte thjeshte nje mace qe ngjitet shpejt mbi krevat po distanca nga kamera eshte me afer ne pozicionin lart dhe te krijon ate vizion sikur u "zhduk"!
avatar
Meridiani 0 (zero)

317


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

e pashpjegueshme

Mesazh  pqx prej 07.03.12 14:38

nuk e di a i ndiqni emisjonin qe jepet ne discoveri chanel atje mund te shifni nje program ne gjueti te hijeve,edhe ato emisjone qe kam par ma kan mbushur mendjen qe hijet egzistojn .ne disa kontrolle qe jan bere per hijet ose shenja te pashpjegueshme dhe gojdhenave ato pershembull kan studijuar dhe kan mbledhur fakte qe ne keshtjellen e dragules ne transilvani hijet egzistojn gjat xhirimeve qe jan ber me kamera infrarod dhe aparaturave me moderne per degjimin e zerit .po ashtu edhe ne nje keshtjell ne gjermani gjat xhirimeve ndodhte qe sendet e vendosura te leviznin pa qen kush prezent vetem kamerat.por disa analist thojne qe nuk jan te besueshme .a mund te diskutojm per kete tem se cfar dini ju vetem per kureshtje .
avatar
pqx

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Montazhe

Mesazh  blerand prej 09.03.12 0:02

Koncepti i duarve te fantazmave qe dalin nga muret, eshte nje histori e frikshme qe eshte perdorur shum ne legjendat e frikshme ne antikitetit. per mendimin tim eshte nje video fallco sepse ju munde ta shikoni nje filem horror te montuar shum mire por ju e dini vet qe eshte thjeshte nje film
avatar
blerand

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E pashpjegueshme por e vertete!!!

Mesazh  Meridiani 0 (zero) prej 10.03.12 13:33

pqx shkruajti:nuk e di a i ndiqni emisjonin qe jepet ne discoveri chanel atje mund te shifni nje program ne gjueti te hijeve,edhe ato emisjone qe kam par ma kan mbushur mendjen qe hijet egzistojn .ne disa kontrolle qe jan bere per hijet ose shenja te pashpjegueshme dhe gojdhenave ato pershembull kan studijuar dhe kan mbledhur fakte qe ne keshtjellen e dragules ne transilvani hijet egzistojn gjat xhirimeve qe jan ber me kamera infrarod dhe aparaturave me moderne per degjimin e zerit .po ashtu edhe ne nje keshtjell ne gjermani gjat xhirimeve ndodhte qe sendet e vendosura te leviznin pa qen kush prezent vetem kamerat.por disa analist thojne qe nuk jan te besueshme .a mund te diskutojm per kete tem se cfar dini ju vetem per kureshtje .

Shiko nuk e perjashtova mundesine e ekzistences se hijeve apo shpirtrave, por kjo video e mesiperme nuk perben asnje lidhje me kete. Personalisht meqe me pyetet cfar di, nuk mund te them qe di shume , pasi te dish do te thote afersisht ekspet persa i perket keaj fushe, por mund te them qe nuk besoj aspak ne montime ne video apo ne foto, per mendimin tim nje fantazem hije nuk mund te kapet ne nje kamera e te xhirohet me te pasi del nga konteksti i te qenurit shpirt, me kupton?!
avatar
Meridiani 0 (zero)

317


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E pashpjegueshme por e vertete!!!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi