Zera misterioz nga qielli !!!

Shko poshtė

Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  rockstar7 prej 24.01.12 0:46

Ditve te fundit neper youtube qarrkullojne shume video ku ndegjohen zera misterioze nga qielli. Por cfare mund te jene keto?!
Shumica prej tyre mendojne se jane zera qe paralajmerojne fundin e botes?!?!? Per mua jo, per mendimin tim eshte H.A.A.R.P.

Per me shume shikoni videon...

avatar
rockstar7

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

bravo

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 24.01.12 18:27

bravo e degjova
avatar
Ushtari i krishtit

176


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  rockstar7 prej 24.01.12 20:36

po eshte shum e vertet se te gjitha shenjat e vogla kan dal!!por se kur do te jete fundi i botes nuk e di askush pervec Zotit!!
avatar
rockstar7

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

jam

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 25.01.12 18:13

rockstar7 shkruajti:po eshte shum e vertet se te gjitha shenjat e vogla kan dal!!por se kur do te jete fundi i botes nuk e di askush pervec Zotit!!
jam dakort me ty ke te drejte
avatar
Ushtari i krishtit

176


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  Meridiani 0 (zero) prej 25.01.12 20:16

Keto jan trillime te projektit Harp! Kuptojeni qe jane pergatitjet qe po iu bejne njerezve per "suprizen e tyre te shumeperfolur"!
avatar
Meridiani 0 (zero)

244


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  rockstar7 prej 26.01.12 2:33

edhe une njejt mendoj se eshte plotesisht haarp.. ata duan qe te ngjallin frike tek njerzit, duan qe ne te jemi te pregaditur per ate qe do te ndodh me ne fund vitit.. se cka do te ndodh saktesisht askush nuk e din...por ndoshta cikli i ri kohor sic e quajn ato do te nis me luften e 3 botrore. nje luft qe i nevojitet shum per rendin e ri botror, e sidomos izraelit.
avatar
rockstar7

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  Anon prej 27.01.12 12:50

Zėra misterioz nga qielli? duket qesharake.Sidoqofte do jap mendimin tim,nuk eshte e nevojshme te meremi me gjera qe nuk na takojne neve do behet kjameti ose nje mesazh ku ta di un.Jemi ne ata qe e kemi per detyre te jetojm dhe jo ta programojm universin ose te parashikojm gjera kur do behet si do behet ktu vendos krijuesi eshte gje e fshehur.E mbani mend ne vitin 2000 kur thoshin jemi afer shkaterimit por kaluan 12 vjet dhe akoma po presim te ndodh fatkeqesia e madhe , eshte marrezi dhe njekohesisht qesharake se si vazhdimisht proekupohemi me ksi lloj gjerash.Njeriu nuk mundet ta di te fshehten ose caktimin e ndonje gjeje.Meruni me gjera qe jan te dobishme se sa per ksi gjerash misterioze eshte kotesi.
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

270


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  rockstar7 prej 27.01.12 15:06

Pajtohem me ty benjamin, po thjesht per kuriozitet e kam postuar, po nuk eshte edhe keq nese shohim se cka ppregadit elita per njerzit, pastaj mos te na vij cudi kur do ndodhin gjera tjera...pershendetje
avatar
rockstar7

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  Gon! prej 27.01.12 23:21

Nuk e di se cfare mund te jete kjo vetem di te them qe ishte mbreslenese. Nese mund te jete nje konspiracion? Perse ne vendin tone nuk ndodh nje gje e tille? Vertete ishte e frikshme :).
avatar
Gon!

349


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  Anon prej 28.01.12 13:11

rockstar7 shkruajti:Pajtohem me ty benjamin, po thjesht per kuriozitet e kam postuar, po nuk eshte edhe keq nese shohim se cka ppregadit elita per njerzit, pastaj mos te na vij cudi kur do ndodhin gjera tjera...pershendetje


Sidoqofte thanks per mirkuptim por nuk jam un ketu te gjykoj gjerat sepse kshu nuk jam askush po thjesht dhash mendimin tim , dhe nuk e perjashtoj mundesin qe munden te jene gjera te verteta por thjesht mua me takon te lexoj mendimet e te tjereve dhe ti vlersoj sipas mundesive te mija. pershendetje dhe Suksese/
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

270


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  rockstar7 prej 28.01.12 14:24

po patjeter, cdo kush eshte i lir te jep mendimin e tij!!!

sigurisht qe eshte dicka e frikshme, nese analizojm mir, zerat jan njejt si ai intstrumeni qe perdorin cifutet per ritet e tyre tradicionale, nga kjo nekuptojm shum gjera!!!
avatar
rockstar7

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  Arsenic prej 30.01.12 21:47

Personalisht, unė nuk besoj aspak nė tė ashtuquajtura zėra.
Kur mendoj nė ata qė duan tė vendosin NWO, tė gjitha mjetet janė tė mira pėr tė na bėrė qė tė gėlltisim ēdo gjė dhe pėr tė krijuar njė psikozė.

avatar
Arsenic

70


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  rockstar7 prej 31.01.12 17:55

ashtu eshte pradox.
avatar
rockstar7

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  monita prej 01.02.12 22:06

Paradox shkruajti:Personalisht, unė nuk besoj aspak nė tė ashtuquajtura zėra.
Kur mendoj nė ata qė duan tė vendosin NWO, tė gjitha mjetet janė tė mira pėr tė na bėrė qė tė gėlltisim ēdo gjė dhe pėr tė krijuar njė psikozė.

edhe une ndaj te njejtin mendim si juve..........nuk besoj se ka njerez qe mund te arrijne te degjojne zera..........ose ndoshta jane te semure menderisht......
avatar
monita

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  tetari prej 02.02.12 12:12

Viti 2012 epoka e te keqes ndoshta !?

Video tjeter me ze
ra.

avatar
tetari

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  rockstar7 prej 04.02.12 1:42

jan te njejtet filmime...
avatar
rockstar7

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  *benielaledi prej 05.02.12 2:29

perse more ne vendin ton nuk erdhi as nje ze nga qjelli si mundem tiu bessoj gjdo montaze qe kan ko njerz e shpifin sene te pa verteta besoni veten ne nej ZOT qe nuk ka tjeter ai e din me se miri
avatar
*benielaledi

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  rockstar7 prej 05.02.12 2:33

Une besoj se jan te vertet keto, per i qendroj asaj bindjes time se eshste dicka qe e bejn elita.
avatar
rockstar7

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  Vile Hermani Valo prej 05.02.12 12:14

Te njejtin ze si ne video si nje lloj detonimi e kam ndegjuar ne Ferizaj(Kosov) mirpo kam menduar se kampi Bonstil i forcave amerikane osht afer dhe kam menduar se ata po bjen ushtrime nuk e di tash a ka qen ushtria a kush ..veq e di 100% qe ky lloj detonimi ka qen
avatar
Vile Hermani Valo

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Konflikt i fortė midis oqeanologėve dhe US Navy

Mesazh  Meridiani 0 (zero) prej 05.02.12 13:35

Konflikt i fortė midis oqeanologėve dhe US Navy pėr… tingujt misterioz qė vijėn nga thellėsia e oqeani
Njė kabull i cili ndodhet 2,5 kilometra nėn sipėrfaqen e oqeanit, nė Vancouver tė Kanadasė, i lejon shkencėtarėve tė Universitetit tė Viktorias tė studiojnė tingujt misterioz qė burojnė nga thellėsia e oqeanit. Projekti ėshtė titulluar “Poseidoni” dhe ka ngjallur reagime tė forta nė SHBA, duke arritur deri nė nivelet mė tė larta tė Forcave Detare tė Marinės Amerikane.
Nėpėrmjet kėtij projekti, shkencėtarėt arrijnė tė mbledhin shumė informacion tė bollshėm, rreth trysnisė sė ujit e mė gjerė, gjė qė u mundėson atyre tė konceptojnė me mirė lėvizjet e njė cunami tė mundshėm nė oqean si dhe tė mund tė pėrvetėsojnė sisteme mė tė kompletuara paralajmėrimi.
Por, gjithashtu kanė dhe mundėsinė tė dėgjojnė… gjithēka!
Mikrofon tė teknologjisė sė pėrparuar, janė tė aftė tė thithin ēdo lloj tingulli, si tė balenave apo ēdo lloj kafshe tjetėr ujore deri dhe tek lėkundjet e pllakave tektonike si dhe ēdo lėvizje tė mjeteve lundruese. Tashmė kėto tinguj, janė tė disponueshėm dhe mund t’i dėgjoni dhe nė sajtin listentothedeep.com.
“Janė si vesh tė mėdhenj qė ndodhen nė thellėsi tė oqeanit”, pohon Michelle Antrem, njė ekspert nga Universiteti Teknik i Katalonjės nė Barcelonė, qė merė pjesė nė program e Vankuver-it.
Kėtu e shumė dekada rresht, tingujt e oqeaneve, konsideroheshin si informacion sekret ushtarak. Tashmė Marina Ushtarake Amerikane, shqetėsohet se mos qasja e lehtė, nga ana e shkencėtarėve nė kėto tinguj misterioz, ėshtė i rrezikshėm pėr misionet e tyre ushtarake. Specialist tė marinės ushtarake amerikane, pohojnė se ēdo kush i cili disponon njė sistem tė tillė pėrgjues, mund tė zbulojė nė ēdo moment vendndodhjen e anijeve ose tė flotės luftarake detare.
Veē tė tjerash, shkencėtarėt konsiderojnė se marina ushtarake amerikane nuk mund tė sillet sikur ēdo oqean, ėshtė nė “pronėsinė” e saj. Sigurisht qė njėri nga faktorėt tė cilėt kanė shqetėsuar gjeneralėt e marinės ushtarake tė SHBA-ve ėshtė dhe studimi i tingujve misterioz tė ardhur nga thellėsia e oqeanit, nga ana e shkencėtarėve, pasi deri pak kohė me parė, teknologjia qė tashmė ėshtė nė dispozicion tė studiuesve, konsiderohej ushtarake dhe e ndaluar, por qė tashmė ajo ndodhet nė duart e shkencėtarėve.
Mos vallė fshihet diēka tjetėr pas kėtyre tingujve?

http://albobserver.com/
avatar
Meridiani 0 (zero)

244


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  rockstar7 prej 05.02.12 16:40

Nje shkrim shume interesant meridian.. eshte shum e lgjikshme se fshihet dicka tjeter mbas tingujve..amerikanet dhe elita evropjane shqetsohen kur njerzit duan te hulumtojn ne menyr te pavarur dhe te marrin te dhena nga fenomenet e ndryshme "misterioze" qe ndodhin ne toke. shkaku - se ato vet fshihen mbas keture me projektet e tyre H.A.A.R.P, Blue Beem etj.
avatar
rockstar7

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  *benielaledi prej 05.02.12 22:27

*benielaledi shkruajti:perse more ne vendin ton nuk erdhi as nje ze nga qjelli si mundem tiu bessoj gjdo montaze qe kan ko njerz e shpifin sene te pa verteta besoni veten ne nje ZOT qe nuk ka tjeter ai e din me se miri
avatar
*benielaledi

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  rockstar7 prej 06.02.12 0:24

Beni.. elites nuk i intereson shum nese neve na shperlajn trurin apo jo, qellimi i tyre eshte qe projekktet e tyre me shum ti perhapin ne vendet ku ato e zhvillojn veprimtarin e tyre. atyre ju intereson qe perendimoret te jen cdoher te friguar me projekte te tilla. si psh. ato e bene 9 11 ne new york, po ta benin tek ne nuk do kishte vler per to. ne texas vazhdimisht ufo po vrasin bagetit e fshatareve etj etj. cfar vlere do kishte nese ato do ti benin kto gjera tek ne?!?!
avatar
rockstar7

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  Meridiani 0 (zero) prej 06.02.12 11:01

rockstar7 shkruajti:Nje shkrim shume interesant meridian.. eshte shum e lgjikshme se fshihet dicka tjeter mbas tingujve..amerikanet dhe elita evropjane shqetsohen kur njerzit duan te hulumtojn ne menyr te pavarur dhe te marrin te dhena nga fenomenet e ndryshme "misterioze" qe ndodhin ne toke. shkaku - se ato vet fshihen mbas keture me projektet e tyre H.A.A.R.P, Blue Beem etj.

eshte e vertete qe eksperimentet per te terrorizuar Token po shtohen, dhe njerezit jan te gjithe te hipnotizuar ndaj fundit te botes!
avatar
Meridiani 0 (zero)

244


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  rockstar7 prej 07.02.12 0:28

fakte me "shperlarje truri" mund te gjesh shum ne mesin e shqiptareve, e lere me ne evrop e shba... :S
avatar
rockstar7

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  rockstar7 prej 08.02.12 17:53

ndegjohen brithma te reja....


avatar
rockstar7

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  rockstar7 prej 08.02.12 18:01


avatar
rockstar7

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  rockstar7 prej 08.02.12 18:18kush e ka pa kete film e kupton se brithmat qe degjohen ditve te fundit neper bote, jan te njejta me ato qe jan perdorur neper disa filma hollivudian.. Ata, elita nuk duan gje tjeter vecse qe ne te jemi totalisht nen kembet e tyre, tju japish firke njerzve eshte arma me e fort e tyre..
avatar
rockstar7

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  Luli prej 08.04.12 13:15

Zėra qė tingėllojnė ēuditshėm janė duke u dėgjuar nė gjithė boten tani edhe nė Queens, New York. UFO apo diēka tjetėr?

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  Blak Devill prej 26.04.12 17:39

HAARP eshte nje nga projektet me te rrezikshem dhe me te keqinje nese dicka do te ndodh ne 2012 [qe se besoj] ka per ta shkaktuar ky projekt per te ulur numurin e popullsise.
avatar
Blak Devill

128


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zera misterioz nga qielli !!!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi