Ngjarje paranormale nė shtėpi

Shko poshtė

Ngjarje paranormale nė shtėpi

Mesazh  Luli prej 05.10.11 23:20

Aktivitete paranormale nė shtėpinė e mallkuar


Njė shtėpi nė Edinam SHBA ia ka dalė qė me sukses t’i befasojė pronarėt e saj kur kanė filluar aktivitetet paranormale, tė cilat nė fund ia kanė dalė t’i largojnė ata nga shtėpia.

Shtėpia thuhet se ėshtė e ndėrtuar mbi varreza indiane, ndėrsa nė tė pėr njė kohė ka jetuar edhe aktori i ndjerė Din Martini.

Sipas fjalėve tė pronarėve tė shpėrngulur, pothuajse nė tė gjitha dhomat kanė pėrjetuar ndonjė pėrvojė paranormale, prej tė cilave shumica kanė qenė shqetėsuese dhe tė dhunshme.

Gjithashtu, si duket fantazmat shtėpiake kanė tepėr frikė nga vetmia dhe kėshtu janė shumė herė mė aktivė kur familja bėhet gati pėr tė udhėtuar, ndėrsa kur familja ėshtė pėrgatitur pėr shpėrngulje, fantazmat thjeshtė janė “ēmendur”.

Vetėm disa nga incidentet qė supozohet se kanė ndodhur pėrfshijnė hedhjen e papritur tė tavolinės nė mur, ngritjen me forcė tė shtratit, zhdukjen e gjėsendeve prej tė cilave disa janė kthyer disa vjet mė vonė nė dyshemenė e kuzhinės ose nė karrige.
avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi