Tasi Tibetian

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Tasi Tibetian

Mesazh  Zattoo prej 17.01.12 20:38

Tasi Tibetian

Duke e sillur dalėngadalė njė ēekiē druri nė buzėt e jashtme tė njė tasi tibetian tė mbushur me ujė, ai gjeneron vibracione dhe nga tasi fillon tė dalin tinguj harmonik.
Pas njė frekuencė tė caktuar, ujėrat sipėrfaqėsore lėvizin dhe transformohen nė pika.

avatar
Zattoo

673


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tasi Tibetian

Mesazh  ylliikristalte prej 02.08.14 22:02

waww !!
avatar
ylliikristalte

la ilahe il All-llah

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi