Biba Struja - njeriu elektrik

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Biba Struja - njeriu elektrik

Mesazh  Neo prej 16.01.12 10:50

Biba Struja - njeriu elektrik: 20.000 volt nuk i bėjnė asgjė!

Ai jeton nė Pozharevc nė Serbi dhe specialiteti i tij ėshtė qė tė mbajė nė duart e tij tensione mbi 20.000 volt, pa u zėnė nga rryma.

avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1473


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ahahha

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 16.01.12 20:17

aahahhah kjo verteton se serbet jane rrace alienesh ahahahahahahahahah
avatar
Ushtari i krishtit

455


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi