UFO-t gjatė muajit Janar 2012

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

UFO-t gjatė muajit Janar 2012

Mesazh  Jon prej 10.01.12 21:03

UFO-t gjatė muajit Janar 2012Orléans, France
avatar
Jon

1233


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO-t gjatė muajit Janar 2012

Mesazh  Jon prej 10.01.12 21:05Karolina Veriore, SHBA
avatar
Jon

1233


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO-t gjatė muajit Janar 2012

Mesazh  Jon prej 10.01.12 21:06Skoci
avatar
Jon

1233


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO-t gjatė muajit Janar 2012

Mesazh  Jon prej 10.01.12 21:07SInaloa, Meksike
avatar
Jon

1233


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO-t gjatė muajit Janar 2012

Mesazh  Jon prej 10.01.12 21:09Beijing, Kine
avatar
Jon

1233


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO-t gjatė muajit Janar 2012

Mesazh  Jon prej 10.01.12 21:12San Antonio
avatar
Jon

1233


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO-t gjatė muajit Janar 2012

Mesazh  Jon prej 10.01.12 21:13Brazil
avatar
Jon

1233


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO-t gjatė muajit Janar 2012

Mesazh  Jon prej 10.01.12 21:14Mali Bisbino, Itali
avatar
Jon

1233


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

UFOT

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 11.01.12 19:48

UFO DO VIJ AJO DIT KUR NE DO TE PERBALLEMI ME KETA PUSHTUES E VETMJA ARSYE PERSE KETA JANE TE PRANISHEM NE TOKE ESHTE PER CELLIME ESKPERIMENTALE
avatar
Ushtari i krishtit

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Te vetmit "ufo" jane ata te cilet jane mashtruar ...

Mesazh  john abraham prej 13.01.12 16:09

Ufo apo "ufo"?

Ketij i ka mbaruar bateria, sepse neqoftese nuk e dini keta jane mjete luftarake pa pilot.... ups u prish endrra e nje rrembimi nga ufot!!!


avatar
john abraham

265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO-t gjatė muajit Janar 2012

Mesazh  Gjinkalla prej 13.01.12 16:11

Kur u thojsha une ne kete forum,qe Ufo-t jane krijesa njerezore,askush sme besojke e shihni tash?
avatar
Gjinkalla

258


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO-t gjatė muajit Janar 2012

Mesazh  Odin prej 24.01.12 1:04

Ufo nė Arizona,SHBA me 21 Janar 2012

avatar
Odin

577


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO-t gjatė muajit Janar 2012

Mesazh  Gon! prej 24.01.12 11:53

UFO-tė janė nisur drejt Tokės?Tre disqe gjigande UFO-sh janė drejtuar drejt tokės. Ėshtė ky lajmi qė ka publikuar nė njė reportazh gazeta “Pravda” ku sipas saj tre disqe, mė i madhi prej tyre mė gjerėsi 242 km i shoqėruar nga dy anije tė vogla, janė identifikuar pas orbitės sė Plutonit.

Akoma mė e pabesueshme nga tė gjitha faktet e paraqitura nė reportazhin e gazetės “Pravda”, ėshtė se anijet e alienėve janė identifikuar nga NASA pėrmes programit HAARP, program ky qė ėshtė marrė me studimin e fenomenit tė Aurorės nė Polin e Veriut nė Alaskė.

Ndėrkohė, NASA, hesht, shkruan kjo gazetė moskovite

Tė vetmit qė kanė ngritur zėrin janė kinezėt, tė cilat kanė akuzuar amerikanėt pėr mbulim dhe fshehje faktesh pėr sa i pėrket ekzistencės sė jashtėtokėsorėve dhe vizitave tė tyre nė Tokė.

“Pravda” e arsyeton reportazhin e saj, duke e lidhur me “burime tė mirė informuar dhe tė sigurt, nga programi jofitimprures, i njohur ndėrkombetarisht Hulumtim mbi Ekzistencėn e Jetės Jashtėtokėsore; SETI (Search forExtraterrestrial Intelligence)”, duke shtuar se tre anijet do tė diktohen dhe do tė shihen nga teleskopėt optike kur t’i afrohen planetit Mars!
avatar
Gon!

476


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

UFO-tė janė nisur drejt Tokės?

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 24.01.12 18:54

le te vijne ufot ne jemi kocke e forte edhe mund te perballemi me to ose ata ose ne (human rule)
avatar
Ushtari i krishtit

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi