Masonet ne Maqedoni

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Masonet ne Maqedoni

Mesazh  nuki411 prej 01.01.12 21:21

A ekziston grup masonesh edhe ne Maqedoni ngase flitet per disa kanale televizive?
Do te deshiroja mendimet e juaja personale poqese keni eventualisht ndonje ide apo ndonje burim informatash???
avatar
nuki411

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Masonet ne Maqedoni

Mesazh  2 Pac prej 02.01.12 18:05

Nuk di gje per masonerine ne Maqedoni.
avatar
2 Pac

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Masonet ne Maqedoni

Mesazh  MaaxxGG prej 02.01.12 21:25

Mendoj qe po ka mason ne Maqedoni me qene se i vetmi fakt qe po bazohem jane ndertesat e reja qe jane duke i ndertuar ne Shkup.
avatar
MaaxxGG

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Masonet ne Maqedoni

Mesazh  Jasin prej 03.01.12 14:16

Po ka masone, keshilltari i kryeministritt Nikollaa Gruevskii eshte mason dhe baba, plaku i tij ka qene njė freemason kaq di une .
avatar
Jasin

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Masonet ne Maqedoni

Mesazh  nuki411 prej 03.01.12 21:45

Koheve te fundit flitet per ekzistimin e disa grupeve te cilat edhe prononcohen haptas se i perkasin grupit te masoneve andaj edhe kerkoja mos ndoshta dikush posedon fakte lidhur me keto grupe, sido qe te jete ju falemnderoj per mendimet e juaja.
avatar
nuki411

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Masonet ne Maqedoni

Mesazh  Niko_ prej 04.01.12 0:45

Adresa elektronike e lozhės sė madhe tė F.Y.R.O.M ėshtė www.glm.org.mk . Shiko se mos gjen atje ndonjė informacion interesant.

Niko_

127


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Masonet ne Maqedoni

Mesazh  nuki411 prej 04.01.12 12:49

niko thnx per informaten,kishte disa informacione interesante.
avatar
nuki411

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi