ALIEN - Video

Shko poshtė

ALIEN - Video

Mesazh  Luli prej 18.11.11 14:31

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ALIEN - Video

Mesazh  Luli prej 18.11.11 20:18

Alien i kapur gjalle gjatė marrjes nė pyetje nga ushtria

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ALIEN - Video

Mesazh  Luli prej 04.12.11 1:49

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ALIEN - Video

Mesazh  Luli prej 06.02.14 0:41

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ALIEN - Video

Mesazh  Luli prej 06.02.14 0:49avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ALIEN - Video

Mesazh  Odin prej 21.07.14 19:54

avatar
Odin

527


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ALIEN - Video

Mesazh  elektronika prej 23.07.14 5:24

Luli shkruajti:

Cjane keto shpifesira qe dergoni  per te mbushur mendjen per Aliene? Kjo video u dekonspirua dhe eshte bere nga dy studente duke perdorur  lekure pule. Dy studentet jane ne gjendje arresti dhe pritet te dalin ne gjyq (ose kane dale) per mashtrim. Po njesoj jane edhe videot e tjera . Pse i mendoni Alienet si egersira apo si qenie te shpifura. Me keto karakteristika qe po i tregoni ne keto video  ketu,  nuk egziston mundesia qe ato qenie te jene Aliene, te jene inteligjente dhe per me teper te drejtojne nje UFO. Kur e merni informacionin nga interneti kontrollojeni njehere pastaj kaloheni ne kete faqe. Jo cdo gje qe eshte ne internet eshte e vertete.

Edhe video e "EON" eshte po e njejte . Nuk egziston mundesia qe ajo qenie qe duket ne figure te jete Aliene ( dmth te jete jashtetokesore) sepse me cfare ka ardhur ketu ne Toke. Ajo vete nuk i pergjigjet shkalles se inteligjences qe nga pamja e jashtme. Dhe si e tille eshte e pa afte per te ndertuar dhe pilotuar nje paisje te teknologjise se larte. (Apo mendoni se ka ardhur nga planet ku jeton me biciklete ?) Por edhe ate, ajo egersire nuk eshte ne gjendje ta ndertoje.

Ju thoni qe jane Aliene por ata duhet te plotesojne disa kushte qe te quhen te tille.
avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........63


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ALIEN - Video

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi