Video qe tronditi boten

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Video qe tronditi boten

Mesazh  Rigerto prej 17.11.11 20:13

Shikojeni kete video por keshillohet te jeni mbi 18 vjeē


avatar
Rigerto

33


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  3lisa prej 18.11.11 0:41

o zot i madh cfare skene makaber, pse i fusin ne internet keto vidjo mor aman ?? kur e kam pare per here te pare mu deshen dy dit per ta marre veten. Si mund te lihet nje krijese e gjore ne ate gjendje??? a kane shpirt apo jo???... vogelushe u prehsh ne paqe!!!
avatar
3lisa

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  Gjinkalla prej 18.11.11 11:14

o zot,ishalla egziston zoti,se kjo jete eshte shume e padrejte,derrat duhet te shkojne ne ferr nje here e pergjithmone
avatar
Gjinkalla

339


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  Meridiani 0 (zero) prej 18.11.11 11:31

gjinkalla5 shkruajti:o zot,ishalla egziston zoti,se kjo jete eshte shume e padrejte,derrat duhet te shkojne ne ferr nje here e pergjithmone

po ti a je ateist cne qe po i drejtohesh zotit????????
avatar
Meridiani 0 (zero)

366


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  Gjinkalla prej 18.11.11 11:36

une e dua zotin dhe e kam ne zemer,por me disa gjera dyshoj,pershembull te gjitha smundjet jane trasheguese nga gjenete prindit,kjo i bie qe zoti eshte i pa drejte
avatar
Gjinkalla

339


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  Meridiani 0 (zero) prej 18.11.11 11:38

gjinkalla5 shkruajti:une e dua zotin dhe e kam ne zemer,por me disa gjera dyshoj,pershembull te gjitha smundjet jane trasheguese nga gjenete prindit,kjo i bie qe zoti eshte i pa drejte
Ke probleme te medha me veten , me vjen keq per idete qe ke !
avatar
Meridiani 0 (zero)

366


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  Gjinkalla prej 18.11.11 11:41

o zot perse e shikova kete video,pfff
avatar
Gjinkalla

339


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Video qe tronditi boten

Mesazh  Tanki prej 18.11.11 16:49

Nuk ka asgje shqetsuese ne kete video thjesht nje Aksident !!!?
avatar
Tanki

Njeriu ne krahasim me Mendimet e tij eshte sikur se nje fije peri e zhytur posht ne Oqean

268


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  Rigerto prej 18.11.11 22:45

kjo eshte video me e tmerrshme qe kam prandaj e vendosa ta shikoni ca ndodh me boten.....:(
avatar
Rigerto

33


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  The Punisher prej 19.11.11 0:30

njerez funderina pa pike ndjenje apo morali . prandaj ne 2012 uroj qe njerezimit ti vije fundi se ka degraduar fare dhe ka shkuar ne djall
avatar
The Punisher

168


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  Meridiani 0 (zero) prej 19.11.11 10:52

The Punisher shkruajti:njerez funderina pa pike ndjenje apo morali . prandaj ne 2012 uroj qe njerezimit ti vije fundi se ka degraduar fare dhe ka shkuar ne djall
po pse ti ku pretendon se do e gjesh veten ne 2012(nqs sigurisht)??
avatar
Meridiani 0 (zero)

366


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  Rigerto prej 20.11.11 20:57

lutemi te mos ndodhe...por nese ndodh ska shpetim..
avatar
Rigerto

33


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pse thjesht aksident te duket ty kur ..

Mesazh  Rigerto prej 22.11.11 13:09

Tanki12 shkruajti:Nuk ka asgje shqetsuese ne kete video thjesht nje Aksident !!!?

i kalojne perrrth shum veta .....!!!!???
avatar
Rigerto

33


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  Fakiri prej 22.11.11 18:03

Rrumi thotė:“O udhėtar drejt Zotit! Nė qoftė se dėshiron tė mėsosh tė vėrtetėn, dije se as Musai(Mosiu) e as Faraoni nuk kanė vdekur, por jetojnė tė fshehur brenda teje, brenda qenies tėnde, duke vazhduar luftėn e tyre nė fushėbetejėn e shpirtit tėnd. Kjo ėshtė arsyeja pėrse ti duhet t‘i kėrkosh kėta dy kundėrshtare tė pėrbetuar tė njėri tjetrit brenda qenies tėnde”.Ata jetojnė nė tė vėrtetė ende nė botėn tonė tė brendshme duke u pėrleshur.

Pala qė del fitimtare nė kėtė dyluftim bėhet zotėruese edhe nė sjelljet dhe veprimet e njeriut.Dhe pėr fat tė keq nė shumicėn prej njerėzve nė brendėsin e tyre ka fituar e liga (Faroni) dhe tė tillėt i ka bėrė ujqėr qė nuk kanė pikė mėshire pėr as gjė madje as qė reagojnė ndaj tė keqės,janė bėrė imun dhe pa qarė kokėn dhe me vetė dėshir bashkėjeton me tė keqėn..nėse vazhdohet kėshtu do tė ketė njeri nė formė por pa asnjė tipar njerėzor...
avatar
Fakiri

1035


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  ruzhdi prej 15.02.12 0:04

ai qa po thuni ju zdi veq une i kisha une i kisha vra kta derrkuca se jen mushtru mas biznizi edhe si intereson tjeter skan zot kta e shohin e se kapin e aj qi e shkeli e pa fort mir po pritoj edhe me dl se ka than hupi vakt e qata su dal hiq pi kerri po e shkel per se dyti me rrot te mrapme
avatar
ruzhdi

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  Lapsi prej 15.02.12 12:38

Po mire un nje gje nuk kuptoj ata njerezit qe kalojne aty ata jan bota.Nuk kuptoj pse ata duhet te tronditen nga nje video .Ata su tronditen kur e pane aty jo ma te tronditen kur e shikojn ne video.
avatar
Lapsi

179


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  Luljeta12 prej 16.02.12 13:39

Keta kinezt jon bo shum me numer te popullsis edh ligjet sigurisht si perfillin se me i denu me vdekje qiftin e ketyre qe e shkelshin pa meshir femin e vogel nuk e kishin bo keto me kaq gjakftohtesi .
Me te vertet tronditese per ata qe kan ndjenja njerezore.
Ne televizion paten lajmeru se kjo vogelushe ka shpetu por me pasoja te renda
avatar
Luljeta12

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  Gon! prej 16.02.12 14:12

Do te vije koha edhe tek ne, ku do te ndodhin keto raste njesoj si ky me larte dhe nuk do te dale askush para gjygjit. Bota eshte mbipopulluar tej mase dhe nuk do te arrij askush ta kontrolloj ate. Dikur nuk do te kete suksese as politika popullative.
avatar
Gon!

604


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  ANtraX prej 17.02.12 10:12

Kjo Video me shum me duket si nje montazh duke e dit qe standart kamerat e sigurimeve jan ne ngjyre bardhe zi dhe plus kesaj nuk di si mundi koha ti grumbullon aq kinez te pa shpyrt mbrenda 1 minuti ne te njejtin vend ne te njejten ndodhi... dyshoj un ne ket video.
avatar
ANtraX

17


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video qe tronditi boten

Mesazh  Elsavrana prej 17.02.12 23:23

Ore Tanki 12...je ne vete ti?
Si nuk paska asgje ketu ne kete shfaqje makabre???
Kjo tregon se sa poshte kemi rene more djale... kur e pashe m'u tmerrua shpirti dhe lotet me venin per fatkeqin, per vete dhe per gjithe njerezimin qe po cformohet...u mundova ta ngushelloja veten se...mbase nuk ishte e vertete...nbase ishte nje nga ato filmimet fallco se...si mund te kalosh prane nje femije dhe ta lesh te perpelitet ne rruge?
Apo mos po flasin , po shfaqin me kete video ato teorite e famshme te lindjes se "Njeriut te ri" qe e lexova edhe para ca ditesh ne librin e publikuar ketu ne Explorer...liber qe thoshte se nuk kemi nevoje per familje, per komb dhe per besime.
Cfare po ndodh keshtu me ne?
avatar
Elsavrana

101


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

tt

Mesazh  tori79 prej 04.05.12 7:33

njerezit me te poshter qe egzistojne ne faqen e tokes jan kinezet rraca me e degjenerume se rraca e atyre nuk ka skane faj qe jane te verdhe se skan gjak po helm ne trup ishalla i zduk zoti vetem ata ne 2012

tori79

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi