Detektor i ambientit te ēuditshem

Shko poshtė

Detektor i ambientit te ēuditshem

Mesazh  Luli prej 13.11.11 11:59

Detektor i mjedisit te ēuditshem

Ju propozoj te testoni keta detektore te mjedisit ku jetoni:

http://www.psychicscience.org/strange.aspx

dhe

http://www.fourmilab.ch/cgi-bin/uncgi/Psiclock

kush nga ju e ka ngjyren e kuqe?
avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Detektor i ambientit te ēuditshem

Mesazh  The Punisher prej 14.11.11 0:03

ej luli cfare detektoresh jane ? perse behet fjale ma shpjego te lutem ? per frekuencat e kompjuterit ,(procesorit) ??
avatar
The Punisher

62


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Detektor i ambientit te ēuditshem

Mesazh  The Punisher prej 14.11.11 0:19

si eshti e mundur qe me keto programe te gjenden ufo ?? ma shpjego
avatar
The Punisher

62


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Detektor i ambientit te ēuditshem

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi