Rastesi

Shko poshtė

Rastesi

Mesazh  maqomaqo3 prej 09.11.11 16:49

Si ka mundesi qe kur i hedh syte tek ora e kompjuterit shume shpesh me rastis e shikoj me numra te njejta 11:11, 4:44, e keshtu me radhe . A eshte rastesi dhe ka a domethenie?
avatar
maqomaqo3

125


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

i ndreuar maqomaqo3

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 10.11.11 18:48

i ndreuar maqomaqo3 mendoj se duhet te me kerkosh ndjese si njeri me kultur ne rast se do te me kerkoje njese do ta pranoja
avatar
Ushtari i krishtit

176


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rastesi

Mesazh  steven muller prej 27.05.14 19:46

jo nuk ka domethenie... Se cdo gje eshte e percaktuar shume mire... Rastesia nuk ekziston jo vetem ne kete rast po ne te gjitha rastet..
pershembull... nese gjejm frekuencen+ shpejtesin e ngjitjes dera forca potenciale te behet =0 + renjen e lire g=9.8 +lartesin ..... mund ta gjejm pozicionin e renies nje lekut... kok ose pil ....
cdo gje eshte e e percaktuar qe ne momentin e pare ...... PRA RASTESIA NUK EKZISTON...
avatar
steven muller

steven muller

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rastesi

Mesazh  syri i art prej 27.05.14 21:27

maqomaqo3 shkruajti:Si ka mundesi qe kur i hedh syte tek ora e kompjuterit shume shpesh me rastis e shikoj me numra te njejta 11:11, 4:44, e keshtu me radhe . A eshte rastesi dhe ka a domethenie?
une mendoj se ke fillu te zgjohesh, te jesh me i vetedijshem...numrat kan qen aty gjithnje po ti tani je ma i vemendshem dhe normale qe te bien ne sy...nuk ka diqka te veqant ke numrat,po rruga drejt suksesit po te hapet...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rastesi

Mesazh  Gabriel prej 28.05.14 16:55

Thjesht tregon se ti je ne linje te drejte me ligjet e universit, njelloj harmonie
me universin, por nuk eshte 100% e sigurte.
avatar
Gabriel

https://www.fiverr.com/bldesign

107


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Do te te tregoj une se cfare eshte.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 01.06.14 17:45

maqomaqo3 shkruajti:Si ka mundesi qe kur i hedh syte tek ora e kompjuterit shume shpesh me rastis e shikoj me numra te njejta 11:11, 4:44, e keshtu me radhe . A eshte rastesi dhe ka a domethenie?
Pa dyshim se kjo eshte rastesi. Te shikosh oren me numra te njejte tregon, se ti, po ecen ne te njejtin drejtim me Universin. Ti po degjon thirjen e tij dhe per dicka qe te ka munduar, ai po te drejton ne rrugen e duhur, ose ti thjesht fare po vazhdon ne rrugen e deshiruar. Shpresoj te te kem ndihmuar. Nese te shqeteson dicka, me thuaj.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

58


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rastesi

Mesazh  1486 prej 06.04.17 15:41

Prsh, per numrat e njejte ka shpjegime dhe ketu ne forum dhe mund ti shikosh tek: simbolike, shifra & numra, numrat e njejte. Une kam kerkuar ne google e nr 11.11 thuhet se engjejt te rrine prane ose ke pranine e tyre per ate qe ti po ben a deshiron te besh. Gjths mund te besh kerkime ne google vete per kete gje!
avatar
1486

Feja eshte gjeja me e mire qe nje njeri mund te posedoje!

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rastesi

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi