Tregon prova pėr vizitat e alienėve

Shko poshtė

Tregon prova pėr vizitat e alienėve

Mesazh  Neo prej 05.06.08 0:33

Tregon prova pėr vizitat e alienėve

Njė amerikan, i vendosur prej kohėsh pėr t’i demaskuar alienėt, thotė se ka prova se ata ekzistojnė dhe tregoi njė video.

Banori i Denverit, SHBA, Jeff Peckman beson se video ėshtė « evidencė e parefuzueshme » e vizitave tė alienėve.

Video nė bardhė e zi ishte regjistruar nga Stan Romanek nė Nebraska, nė qershor tė vitit 2003.

Romanek thotė se mendoi se mos ishte dikush qė shihte nga dritarja dy vajzat e tij adolishente, prandaj mori videon dhe rgjistroi ngjarjen.

« Qenia » e bardhė pa flokė , ka kokė vezake dhe sy tė mėdhenj tė zinj.Krijesa ngriti kokėn disa herė, por asnjė pjesė e trupit nuk shihet.

Nga Gazeta Express
avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi