Thirrja e demonėve!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Thirrja e demonėve!

Mesazh  ch-al prej 16.10.11 19:41

Pershendetje.

A mund te me tregoj ndonjeri ne forum, se si mund te therras nje demon edhe teknikat mbrojtse qe duhet ber.

Flm!

- ch-al
avatar
ch-al

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thirrja e demonėve!

Mesazh  Fakiri prej 16.10.11 20:48

Ėshtė pėr tu ēuditur me njerėzit e sotshėm,kėndej dėshirojn ta thėrrasin tė keqen(ta ftojnė me vetė dėshir) ndėrsa nė anėn tjetėr kėrkojn edhe metoda(teknika) mbrojtėse..njė gjė tė them se po e fute(e fton)tė keqėn me vetė dėshirė mbrenda nuk do kesh farre teknika mbrojtėse,por vetėm marrėveshje reciprociteti me demoni,me njė fjalė ke pėr tu ba argati(punėtori) i tij........
avatar
Fakiri

1035


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thirrja e demonėve!

Mesazh  Albi4all prej 17.10.11 0:11

hahah argati i dreqit
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

235


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thirrja e demonėve!

Mesazh  maqomaqo3 prej 17.10.11 1:11

.
avatar
maqomaqo3

293


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thirrja e demonėve!

Mesazh  Dilan prej 19.10.11 19:34

ch-al shkruajti:Pershendetje.

A mund te me tregoj ndonjeri ne forum, se si mund te therras nje demon edhe teknikat mbrojtse qe duhet ber.

Flm!

- ch-al
Teknik mbrojtes rituali i pentagramit dhe rrethi mbrojtes dhe shume metoda te tjera sa per thirrjen nese e therret ti do cmendeshe kur ta shihje ate
avatar
Dilan

52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thirrja e demonėve!

Mesazh  ch-al prej 19.10.11 22:11

DILAN shkruajti:
Teknik mbrojtes rituali i pentagramit dhe rrethi mbrojtes dhe shume metoda te tjera sa per thirrjen nese e therret ti do cmendeshe kur ta shihje ate

DILAN dua tet bej nje pyetje Mesa dij un demoni futet ne rreth magjik qe te mos kunder sulmoj dhe ti mund ta mbash nen kontroll e din ket ritual nese po ateher me trego!
avatar
ch-al

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi