Alien

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Alien

Mesazh  Neo prej 30.12.09 0:34
Neo

1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Alien

Mesazh  Estilen prej 24.02.10 19:13


Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Alien

Mesazh  Neo prej 06.04.10 14:38


Neo

1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Alien

Mesazh  Neo prej 06.04.10 14:41
Neo

1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Alien

Mesazh  Jon prej 14.06.10 0:19


Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Aliene

Mesazh  Uliks prej 04.07.10 9:28

Kush ka ndonje deshmi se ēfare thone ata politikan apo shkenctare qe kane pasur rastin te takohen me alien ...

Uliks

42


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Alien

Mesazh  Jon prej 06.09.10 22:29

Kjo foto nuk eshte e vertete por eshte bere ne baze te pershkrimit qe ka dhene nga pervoja qe ka pasur e kontaktuara Nancy Lieder.
Ky djalosh eshte hibrid (as njeri as zetas) i krijuar nga inxhineria gjenetike.


Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Alien

Mesazh  Luli prej 21.10.11 20:21

Njė Alien filmohet nė BrazilNjė krijesė jo banore e mjedisit nė Amazonė, Brazil ėshtė regjistruar. Krijesa ėshtė pak metra larg njė drite tė cilėt ndodhen pas shpinės sė njė grupi fėmijėsh. Kjo vazhdon tė mbajė gjallė pyetjen a jemi tė vetmit nė univers?Fotot ku dyshohet se ėshtė kapur njė ALIEN janė regjistruar nga dy turistė britanikė.

Kur kamera fokusohet tek dy fėmijė, pas shpinės sė dyre shfaqet dhe imazhi i dyshimtė. Gjithsesi nuk ėshtė shumė e qartė nėse bėhet fjalė pėr diēka jashtėtokėsorė apo thjeshtė pėr trungun e njė peme.

Shkrimtari pėr ndodhitė paranormale Michael Cohen thotė se imazhi na detyron tė besojmė dhe ėshtė e vėshtirė tė injorohet ajo qė tregohet nė tė. Ai shton se foto vjen nga njė zonė ku edhe mė parė ka janė pikasur veprime dhe shfaqje tė UFO-ve. Pamjet do tė pėrdoren pėr njė film amerikan.Luli

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Alien

Mesazh  The Explorer prej 13.09.13 9:50

photoshopi ben mrekulli

The Explorer

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Alien

Mesazh  ijj prej 14.09.13 11:16

po po alient ne form te till duhen te jen..
avatar
ijj

Asgje muk eshte e pamundur...

64


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Alien

Mesazh  Berti69 prej 16.01.14 1:20

Alien i gjetur ne Rusiavatar
Berti69

"Si ėshtė lartė, ashtu ėshtė edhe poshtė, e si ėshtė poshtė, ashtu ėshtė edhe lart"


434


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Alien

Mesazh  ijj prej 20.01.14 18:15

nje rac aliene duhet te jet pothuajse e njejt me ne por jo plotsisht ,pasi qe ne disa shkrime fetare (qe nuk pom kujtohet cila fe i perkasin)shkruhet qe perendit zbriten ne tok dhe krijuan njeriun sipas pamjes se tyre,por duhet te ket raca nga me te ndyryshme aliene ne univers duke ju pershtaur mjedisit ku jetojn.
avatar
ijj

Asgje muk eshte e pamundur...

64


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Alien

Mesazh  Crash prej 23.01.14 19:59

Kto fotografi te alieneve kinse jan fotografuar ne vende te ndryshme jan thjesht genjeshtra ato e bejn mediat me shum qe te ken klikime e te interesohen ne shkrimet e tyre qe te perfitojn, por nga ane tjeter universi eshte i madh perplot galaktika eshte e pamundur qe te mos jet edhe atje larg nje kusht i pershtatshem jetese dhe te ket njerez apo krijesa te gjalla te ngaishme me ne, ate te paren qe thash mund ta marrim thjesht si nje version konspirativ
avatar
Crash

Mos dorėzimi eshte arritja drejt qellimit52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Alien

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi