Parashikoi vdekjen personale

Shko poshtė

Parashikoi vdekjen personale

Mesazh  Luli prej 11.10.11 0:17

Mikey Welsh parashikoi vdekjenMikey Welsh, artist dhe ish- basist i grupit Weezer, vdiq nga njė overdozė nė moshėn 40 vjeēare. Babai i dy fėmijėve u gjet nė njė dhomė hoteli nė Ēikago.Mė herėt ai kishte parashikuar vendin e saktė dhe kohėn se kur do vdiste, nė njė mesazh nė Twitter.

Mė 26 shtator ai shkroi se ‘ėndėrrova sikur vdiqa nė Ēikago fundjavėn qė vjen (atak nė zemėr nė gjumė). Duhet tė shkruaj amanetet’.

Mė pas shtoi: ‘Fundjavėn pas kėsaj’.Policia nuk ka dalė me njė deklaratė zyrtare pėr kėtė vdekje, por thotė se ka mundėsi qė tė jetė overdozė.
avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashikoi vdekjen personale

Mesazh  Luli prej 01.10.15 14:16

Gruaja qė kishte parashikuar vdekjen e sajPak kohė para se tė shkonte nė udhėtimin e saj pėr nė Tajlandė, Serena Booker kishte vizituar shumė miq e dashamirė tė saj, me tė cilėt ajo ishte ndarė mallėngjyeshėm, duke dhėnė pėrshtypjen sikur tė ishte hera e fundit qė ajo po shihej me ta.

Pėr mė tepėr, para se tė merrte rrugėn, nga e cila nuk ishte kthyer mė kurrė, Serena kishte shkruar edhe njė testament, i cili fillonte me fjalėt: “Nėse mė ndodh ndonjė e papritur nė Tajlandė ...” dhe mė pas specifikonte se kujt do t’ia linte pasurinė e saj.

Pak kohė para se tė nisej, ajo kishte shpeshtuar edhe vizitat dhe lutjet nė kishė, duke bėrė tė mendohej qė ajo mė tė vėrtetė e kishte parashikuar vdekjen e tmerrshme nė Tajlandė.
avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi