Jetėgjatėsia e kafshėve

Shko poshtė

Jetėgjatėsia e kafshėve

Mesazh  Nikolaos prej 10.10.11 17:39

- Aligatori = 68 vjet
- Ariu = 29 vjet
- Ariu gri = 32 vjet
- Bizoni = 30 vjet
- Bleta mbretėreshė = 3 vjet
- Bleta punėtore = 1 vit
- Breshka gjigande = 152 vjet
- Bretkoca e pemeve = 14 vjet
- Demi = 28 vjet
- Derri i egėr = 25 vjet
- Derri i Guineas = 8 vjet
- Deveja = 18 vjet
- Dhelpra = 14 vjet
- Dhia = 15 vjet
- Dreri = 26,8 vjet
- Elefanti = 70 vjet
- Fazani = 27 vjet
- Ferrėgjata = 20 vjet
- Gjarpri Boa = 23 vjet
- Gjarpri i mijėve = 23 vjet
- Gjarpri me zile = 22 vjet
- Gjinkalla = 17 vjet
- Gomari = 45 vjet
- Hardhuca = 4 vjet
- Hipopotami = 45 vjet
- Kaimani = 28 vjet
- Kali = 40 vjet
- Kanarina = 24 vjet
- Kanguri = 9 vjet
- Kastori = 20 vjet
- Kau = 20 vjet
- Ketri = 14 vjet
- Ketri gri = 20 vjet
- Koala = 8 vjet
- Kobra 28 vjet
- Krapi = 100 vjet
- Krokodili = 45 vjet
- Lakuriqi i natės = 24 vjet
- Lepuri = 10 vjet
- Lopa = 22 vjet
- Luani = 35 vjet
- Macja = 25 vjet
- Mėllenja = 15, 8 vjet
- Milingona mbretėreshė = 16 vjet
- Milingona punėtore = 1/2 vjet
- Miu = 4 vjet
- Mjellma = 33 vjet
- Ngjala Kongo = 27 vjet
- Papagalli agrikan gri = 73 vjet
- Papagalli i Amazons = 104 vjet
- Pata egjiptiane = 25 vjet
- Pata kanadeze = 24 vjet
- Pėllumbi shtepiak = 18 vjet
- Pula = 14 vjet
- Qelbėsi = 12 vjet
- Qeni = 22 vjet
- Rinoceronti = 40 vjet
- Rosa e egėr = 29 vjet
- Rosa e pyjeve = 22.5 vjet
- Salamandra gjigande = 55 vjet
- Shimpanzeja = 40 vjet
- Shqiponja = 55 vjet
- Thėllėza (blu) = 14 vjet
- Thithlopa amerikane = 15 vjet
- Tigri = 22 vjet
- Trishtili = 14 vjet
- Tritoni amerikan = 3 vjet
- Ujku = 18 vjet
avatar
Nikolaos

"Kthejeni fytyrėn nga Dielli dhe ēdo hije mbetet mbrapa jush"

390


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi