A ka ndonje magji kunder semundjeve..

Shko poshtė

A ka ndonje magji kunder semundjeve..

Mesazh  ramush prej 28.08.11 14:15

A ka ndonje magji kunder semundjeve pershembull kunder pagjumesise , nervoses dhe depresionit se me mjekim nuk me ndihmon shum falemederit nese me jepni pergjigje...


Edituar pėr herė tė fundit nga ramush nė 28.08.11 18:24, edituar 1 herė gjithsej
avatar
ramush

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ka ndonje magji kunder semundjeve..

Mesazh  nitty prej 28.08.11 16:35

ramush shkruajti:aka ndonje magji kunder semundjeve pershembull kunder paghumsies ,nervoses dhe pagjumsies se me mjekim nuk me ndimhon shum falemederit nese me jepni pergjigje...

Pagjumėsia mė sė shumti ėshtė ''aktive'' tek personat qė janė shumė nervoz,kanė strese...por ilaqi mė i mirė ėshtė qė tė merresh me diēka qoftė ajo punė,njė shetitje, sport,stėrvitje,gjimnastik por duhet qė tė lodhesh nė kėtė mėnyrė qė kur tė vije nata s'do kesh mė kohė tė mendosh pėr nervoza se tė zė gjumi vetvetiu?!
avatar
nitty

92


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ka ndonje magji kunder semundjeve..

Mesazh  Cimi Elezi prej 28.08.11 17:08

Duhet te relaksohesh mor djal,largoi mendimet qe te mundojn,ritualet ste bejn pune .
avatar
Cimi Elezi

115


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ka ndonje magji kunder semundjeve..

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi