Nje magji qe te me doje dikush

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  ramush prej 20.08.11 15:52

nga ramushi


Edituar pėr herė tė fundit nga ramush nė 20.08.11 15:57, edituar 1 herė gjithsej
avatar
ramush

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  vjollca! prej 20.08.11 15:54

ju meshkujt e keni shume me lehte sepse per ta bere nje femer per vete duhet te punosh per te,kurse ne femrat per ta bere nje mashkull per vete duhet te kemi fat!
avatar
vjollca!

54


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  Cimi Elezi prej 20.08.11 20:24

Puna dhe fati jan te nderlidhura trezemresh.
avatar
Cimi Elezi

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  Venera1 prej 20.08.11 20:36

I shkreti ky djali s'e dashka askush, paska hall te madh...
avatar
Venera1

78


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  Juristja prej 20.08.11 21:04

Ai qe te do te do per ate qe je........ Ne te kundert po ste deshi mos u lodh kot me keto gjera sepse perfundimi do jete zhgenjim i madh dhe i dyfisht........

Nje keshill "Duaje dhe respekto vetveten" ne kete menyre do te duan edhe te tjeret......
avatar
Juristja

25


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  Cimi Elezi prej 20.08.11 21:12

Venera1 shkruajti:I shkreti ky djali s'e dashka askush, paska hall te madh...
Lene rehat djalin se ka hall.hahahaha
avatar
Cimi Elezi

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  Venera1 prej 20.08.11 21:14

Po s'te deshi qe me shikimin e pare, me mire harroje
avatar
Venera1

78


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si mund te bej nje magji te medoje dekushe

Mesazh  ramush prej 20.08.11 21:20

interesant kam nje ndjen negative kurqysh nuk mund te boj nje mik apo nje dost kurfilloj me bisedu sikur hin nje nje ftohsi mjedis mun edhe ksu njerzit meshiqojn menje shiqim shum serios edhe pastaj largohen..ju lutem mjepni nje pergjigje flm
avatar
ramush

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  vagabond_is_return prej 20.08.11 21:22

qe ta bosh i goc per vete, duhet mos me ja var.. sa ma shum ti turresh aq me shum iken. ik ti,, qe te te turret ajo.
avatar
vagabond_is_return

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  Cimi Elezi prej 20.08.11 21:24

Ej plako.Mbas vajzave dhe autobusit mos vrapo.Iken njeri,vjen tjetri.
avatar
Cimi Elezi

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  Venera1 prej 20.08.11 21:30

Vajzat jane si hija, po i ndoqe te ikin, po iu ike te ndjekin
avatar
Venera1

78


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  Juristja prej 20.08.11 21:31

Mire e ka Cimi prit trenin se nuk humbasin lokomotivat ka me bollek :))
avatar
Juristja

25


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  Cimi Elezi prej 20.08.11 21:35

Venera1 shkruajti:Vajzat jane si hija, po i ndoqe te ikin, po iu ike te ndjekin
Po pra iken njeri vjen tjetri.
avatar
Cimi Elezi

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  Cimi Elezi prej 20.08.11 21:36

Juristja shkruajti:Mire e ka Cimi prit trenin se nuk humbasin lokomotivat ka me bollek :))
Po a ka tren djali atje?Them ti lem autobusin per kollaj.
avatar
Cimi Elezi

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  Venera1 prej 20.08.11 22:59

ramush shkruajti:interesant kam nje ndjen negative kurqysh nuk mund te boj nje mik apo nje dost kurfilloj me bisedu sikur hin nje nje ftohsi mjedis mun edhe ksu njerzit meshiqojn menje shiqim shum serios edhe pastaj largohen..ju lutem mjepni nje pergjigje flm
Ēfare gjuhe eshte kjo o Cimi, ma perkthe pak se s'po e marr vesh kete djalin!
avatar
Venera1

78


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  Cimi Elezi prej 20.08.11 23:07

Po shqip moj venera,lexo me kujdes se ke me e kuptu.
avatar
Cimi Elezi

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  Venera1 prej 20.08.11 23:13

cimi elezi shkruajti:Po shqip moj venera,lexo me kujdes se ke me e kuptu.
me duket se eshte ne shqipen e vjeter hahaha
avatar
Venera1

78


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  Albi4all prej 21.08.11 1:08

o djalo shko te ndoni psikolog se nuk qenka puna mir po e le pas do te mbetesh edhe pa martuar edhe pa shoqri
ti je tip sedimental qe nuk del shum jasht qdo gje e mban brenda dhe nuk flet shum
1 kshill : nese del jasht duhet te pranosh njerzit normal edhe nese te ngacmojn duhet me shum te busqeshesh
nese nuk funksionon kjo shko te hogja se te kan hedhur magji !?
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

235


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje magji qe te me doje dikush

Mesazh  ramush prej 21.08.11 13:56

flm.shum komente jan te jashzakonshem me fascionuan disa mendime prej juve mendoj se dotkiem sukses evrteteta eshte hec me koken lart ejo posht ju pershendes...
avatar
ramush

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi