Fytyra e Zotit apo djallit nė qiell?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Fytyra e Zotit apo djallit nė qiell?

Mesazh  Luli prej 06.08.11 13:42

Fytyra e Zotit apo djallit nė qiell?Nė qiellin e Kanadasė ėshtė shfaqur njė profil gjigant dhe misterioz njeriu. Profili i fytyrės ėshtė krijuar nga retė, ndėrsa ka mahnitur njerėzit qė e kanė fotografuar dhe filmuar atė.

Njė video amatore qė ėshtė postuar nė Youtube ka pasur qindra mijėra klikime dhe komente.

Disa thonė se ėshtė fytyra e Zotit, ndėrsa tė tjerė e djallit. Njė gjė ėshtė e sigurt: njė fytyrė e tillė nuk ėshtė parė kurrė.

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

924


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fytyra e Zotit apo djallit nė qiell?

Mesazh  rebelisistemit prej 06.08.11 14:55

Po sikur te jet ber me projektin Blue Beam?!avatar
rebelisistemit

Nėsė do tė bėsh armiq, nuk ėshtė e nevojshme qė tė shpallėsh vetėm luftė, mjafton ta thuash tė Vėrtetėn. (Martin Luter King)

164


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fytyra e Zotit apo djallit nė qiell?

Mesazh  Estilen prej 06.08.11 15:37

luli shkruajti:Fytyra e Zotit apo djallit nė qiell?Nė qiellin e Kanadasė ėshtė shfaqur njė profil gjigant dhe misterioz njeriu. Profili i fytyrės ėshtė krijuar nga retė, ndėrsa ka mahnitur njerėzit qė e kanė fotografuar dhe filmuar atė.

Njė video amatore qė ėshtė postuar nė Youtube ka pasur qindra mijėra klikime dhe komente.

Disa thonė se ėshtė fytyra e Zotit, ndėrsa tė tjerė e djallit. Njė gjė ėshtė e sigurt: njė fytyrė e tillė nuk ėshtė parė kurrė.Shume e thjeshte,kjo foto eshte nje formatim resh,gjate levizjes se tyre nga rrymat ajrore dhe asgje me shume.Kaq cudi per nje foto kaq te zakoneshme e te rendomte nga qielli me re,aty formohen me MIJERA PAMJE NGA ME TE NDRYSHMET POR ASKUSH S'U KUSHTON KAQ RENDESI SA DISA NE KETE FORUM.......??? Ja keshtu krijohen shume teori,mga hici e fillojne thuren legjenda.....ehhhhhhh

Estilen

913


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fytyra e Zotit apo djallit nė qiell?

Mesazh  rebelisistemit prej 06.08.11 15:41

estilen shkruajti:
luli shkruajti:Fytyra e Zotit apo djallit nė qiell?Nė qiellin e Kanadasė ėshtė shfaqur njė profil gjigant dhe misterioz njeriu. Profili i fytyrės ėshtė krijuar nga retė, ndėrsa ka mahnitur njerėzit qė e kanė fotografuar dhe filmuar atė.

Njė video amatore qė ėshtė postuar nė Youtube ka pasur qindra mijėra klikime dhe komente.

Disa thonė se ėshtė fytyra e Zotit, ndėrsa tė tjerė e djallit. Njė gjė ėshtė e sigurt: njė fytyrė e tillė nuk ėshtė parė kurrė.Shume e thjeshte,kjo foto eshte nje formatim resh,gjate levizjes se tyre nga rrymat ajrore dhe asgje me shume.Kaq cudi per nje foto kaq te zakoneshme e te rendomte nga qielli me re,aty formohen me MIJERA PAMJE NGA ME TE NDRYSHMET POR ASKUSH S'U KUSHTON KAQ RENDESI SA DISA NE KETE FORUM.......??? Ja keshtu krijohen shume teori,mga hici e fillojne thuren legjenda.....ehhhhhhh
Shume perfekte duket si foto per te qen nje imazh i rendomte! Nese seshte blue beam me siguri do te jet ndonje mashtrim kompjuterik
avatar
rebelisistemit

Nėsė do tė bėsh armiq, nuk ėshtė e nevojshme qė tė shpallėsh vetėm luftė, mjafton ta thuash tė Vėrtetėn. (Martin Luter King)

164


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ll

Mesazh  mehanja prej 06.08.11 15:53

?.;;


Edituar pėr herė tė fundit nga mehanja nė 19.08.11 14:18, edituar 1 herė gjithsej
avatar
mehanja

45


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fytyra e Zotit apo djallit nė qiell?

Mesazh  Nikolaos prej 06.08.11 19:23

mehanja shkruajti:Eshte vertet shume e cuditshme te shikosh nje figure te tille ne qiell por une fare nuk besoje ne kete aq me pak te thuhet se mund te jete fytyre e zotit apo djallit .Ndoshta eshte vetem nje montazh per ti bere njerzit t mendojne qe ne qiell mund te ekzistoj dicka e tille ,,,
S'ka nevoje te jete fare montazh, eshte normale te krijohen figura te tilla nga rete.
avatar
Nikolaos

"Kthejeni fytyrėn nga Dielli dhe ēdo hije mbetet mbrapa jush"

519


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fytyra e Zotit apo djallit nė qiell?

Mesazh  nitty prej 06.08.11 19:31Eshtė montazh,shihni me vėmendje videon dhe pėr njė sekond sa hap e mbyll sytė krijohet sė pari hunda pastaj fytyra krijimi i ndonjė forme nga retė kėrkon mė shumė kohė jo pak sekonda si nė video.Krejt nė fund tė videos po ashtu pėr njė sekond tė vetėm shprishet fytyra

E dyta ai njeriu qė ka xhiruar videon ku e ka ditur ai se do shfaqet fytyra nė qiell pasi qė nė fillim nuk dallohet asgjė.

Rusėt janė tė prirur pėr montazhe,si dhe pėr hackerim!
avatar
nitty

166


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fytyra e Zotit apo djallit nė qiell?

Mesazh  maqomaqo3 prej 07.08.11 2:36

eshte shume reale ,para 2 ditesh kam pare ne qiell nje dore me gishtat dhe gishtin e madh te mbledhur qe do te thoshte ok .ishte mahnitese por nuk kisha aparat me vete dhe me mbeti fiksim qe se fotografova . kjo eshte shume reale dhe formohet rastesisht . si pamje i perngjan me shume djallit kjo .foto qe jam cuditur eshte ajo e poseidonit ketu ne forumi explorerunivers
avatar
maqomaqo3

196


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fytyra e Zotit apo djallit nė qiell?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi